کانال تلگرام ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی وکنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

نهمین همایش ملی گیاهان دارویی و کشاورزی پایدار

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

شانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی برگزار شد

ایران کنفرانس

شانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی برگزار شد

مراسم تقدیر از برگزیدگان شانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی  با حضور وزرای علوم و آموزش و پرورش و جمعی از مبتکران و فناوران جوان در محل دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علیرضا اللهیاری طی سخنانی در این مراسم با اعلام نحوه انتخاب برگزیدگان در ابتدا به چگونگی انتخاب برگزیدگان گروه دانشجویی پرداخت و گفت: دبیرخانه جشنواره پس از اعلام فراخوان از متقاضیان در 14 گروه تخصصی و پنج محور پژوهشی طرح‌ها را پذیرش و پس از رفع نواقص موجود در پرونده‌ها در نهایت تعداد 537 طرح جهت بررسی و ارزیابی علمی و گروه‌های تخصصی ارسال شد.

به گفته وی ارزیابی طرح‌ها در 14 گروه تخصصی شامل برق و کامپیوتر، مکانیک، هنر و معماری، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه، صنایع شیمیایی، زیست فناوری، محیط زیست و علوم پایه پزشکی، فناوری نانو، عمران، مواد، متالورژی و انرژی‌های نو، مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات، هوافضا، مهندسی صنایع و مدیریت فناوری و مکاترونیک انجام شد.

وی ادامه داد: گروه‌های تخصصی پس از ارزیابی علمی در مجموع تعداد 34 طرح را به هیات داوران ارائه کردند و هیات داوران نیز پس از جمع‌بندی و بررسی نهایی تعداد 17 طرح را به عنوان برگزیده نهایی این دوره از جشنواره انتخاب کرد.

دبیر پانزدهمین جشنواره جوان خوارزمی همچنین در خصوص نحوه ارزیابی طرح‌ها در بخش دانش‌آموزی نیز گفت: طرح‌های مربوط به دانش‌آموزان و هنرجویان دوره متوسطه به دبیرخانه‌های استانی جشنواره جوان خوارزمی ارائه شد که طرح‌ها پس از بررسی کارشناسی استانی در گروه‌های تخصصی ارزیابی شدند و از این تعداد هزار و 48 طرح به عنوان طرح‌های منتخب استانی به مرحله کشوری راه یافتند.

وی ادامه داد: طرح‌های ذکر شده در 17 گروه تخصصی مورد بررسی و ارزیابی مجدد قرار گرفتند و تعداد 99 طرح به مرحله داوری نهایی جشنواره راه یافتند که با همکاری سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران و ارزیابی نهایی توسط هیات داوران مشترک بین دو وزارتخانه در نهایت تعداد 33 طرح به عنوان طرح‌های برگزیده نهایی کشوری به بخش دانش‌آموزی انتخاب شدند.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه ، 26 آذر 1393 ، 14:47)

 

همایش بین المللی افق های نوین در علوم شیمی و زیست شناسی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان