کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

دومین همایش علوم و فناوری نانو برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

دومین همایش علوم و فناوری نانو برگزار می‌شود

انجمن نانوفناوری ایران در نظر دارد دومین همایش ملی و کارگاه‌های تخصصی علوم و فناوری نانو، موسوم به "NCWNN1394" را در روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه سال 94 در دانشگاه خوارزمی (پردیس کرج) برگزار کند.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، انجمن نانوفناوری ایران برگزاری سلسله همایش‌های ملی و کارگاه‌های آموزشی علوم و فناوری نانو، موسوم به NCWNN را در دستور کار خود قرار داده است. این همایش‌ها به صورت ادواری هر دو سال یکبار در بهار سال‌های زوج برگزار خواهد شد که اولین همایش در اردیبهشت ماه سال 92 در دانشگاه تربیت مدرس با حضور فعالان عرصه نانو برگزار شد.

بر این اساس، انجمن در نظر دارد نسبت به برگزاری دومین همایش ملی و کارگاه‌های تخصصی علوم و فناوری نانو، موسوم به "NCWNN1394 " در روزهای 30 و 31 اردیبهشت ماه سال 1394 در دانشگاه خوارزمی (پردیس کرج) اقدام کند.

محورهای اصلی این همایش عبارتند از نانوفیزیک، نانوشیمی، نانومواد، نانومحاسبات، نانوزیست فناوری، نانوالکترونیک، نانومکانیک، نانوپزشکی.

علاقمندان می‌توانند تا تاریخ ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۳ پس از ثبت نام در سایت همایش با استفاده از نام کاربری خود نسبت به ارسال مقاله اقدام کنند.

گفتنی است، این همایش از جمله همایش‌های مورد تأیید ستاد نانو برای دریافت مرحله دوم حمایت تشویقی پایان نامه‌های نانویی است.

اطلاعات لازم در خصوص نحوه تنظیم مقاله و چگونگی ثبت نام و هزینه آن از طریق پایگاه اینترنتی همایش http://nanosociety-ir.com/?se=3 در دسترس قرار دارد.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 14 دی 1393 ، 18:03)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس