بیست و یکمین گردهمایی «فیزیک ماده چگال و مدرسه سیالات پیچیده»

ایران کنفرانس

بیست و یکمین گردهمایی «فیزیک ماده چگال و مدرسه سیالات پیچیده»

بیست ویکمین گردهمایی «فیزیک ماده چگال و مدرسه سیالات پیچیده»، 6 تا 8 خرداد ماه 1394 در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، هدف از این گردهمایی فراهم آوردن محیطی برای ارائه نتایج پژوهشی، گفت‌وگو و تبادل نظر در زمینه­‌های تجربی و نظری فیزیک ماده چگال است. این گردهمایی فرصت مناسبی برای دانش­ پژوهان جوان و دانشجویان است که با شرکت در آن تجربه کسب کنند. امسال مدرسه یک روزه‌ای قبل از گردهمایی برگزار می‌شود که هدف آن ارائه درس‌هایی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران جوان با موضوع ویژه­‌ای از فیزیک ماده چگال است. موضوع مدرسه امسال «سیالات پیچیده» است.

بر اساس اعلام دبیرخانه برگزاری این گردهمایی، شرکت کنندگان می­‌توانند برای ارائه مقالات به صورت پوستر درخواست کنند. مقالات ارسال شده توسط کمیته داوران گردهمایی داوری می‌شود. تعداد معدودی از مقالات پذیرفته شده، برای ارائه به صورت سخنرانی­‌های کوتاه انتخاب می­‌شوند. همچنین از تعدادی سخنران مدعو برای ارائه سخنرانی‌های عمومی دعوت به عمل خواهد آمد.

آخرین مهلت شرکت و ارسال مقالات در گردهمایی پنجم اسفند ماه امسال است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://iasbs.ac.ir/seminar/physics/condmat-meeting/m21/ مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه ، 17 دی 1393 ، 15:54)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس