دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

کانال تلگرام ایران کنفرانس

بیست و یکمین گردهمایی «فیزیک ماده چگال و مدرسه سیالات پیچیده»

ایران کنفرانس

بیست و یکمین گردهمایی «فیزیک ماده چگال و مدرسه سیالات پیچیده»

بیست ویکمین گردهمایی «فیزیک ماده چگال و مدرسه سیالات پیچیده»، 6 تا 8 خرداد ماه 1394 در دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، هدف از این گردهمایی فراهم آوردن محیطی برای ارائه نتایج پژوهشی، گفت‌وگو و تبادل نظر در زمینه­‌های تجربی و نظری فیزیک ماده چگال است. این گردهمایی فرصت مناسبی برای دانش­ پژوهان جوان و دانشجویان است که با شرکت در آن تجربه کسب کنند. امسال مدرسه یک روزه‌ای قبل از گردهمایی برگزار می‌شود که هدف آن ارائه درس‌هایی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران جوان با موضوع ویژه­‌ای از فیزیک ماده چگال است. موضوع مدرسه امسال «سیالات پیچیده» است.

بر اساس اعلام دبیرخانه برگزاری این گردهمایی، شرکت کنندگان می­‌توانند برای ارائه مقالات به صورت پوستر درخواست کنند. مقالات ارسال شده توسط کمیته داوران گردهمایی داوری می‌شود. تعداد معدودی از مقالات پذیرفته شده، برای ارائه به صورت سخنرانی­‌های کوتاه انتخاب می­‌شوند. همچنین از تعدادی سخنران مدعو برای ارائه سخنرانی‌های عمومی دعوت به عمل خواهد آمد.

آخرین مهلت شرکت و ارسال مقالات در گردهمایی پنجم اسفند ماه امسال است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی http://iasbs.ac.ir/seminar/physics/condmat-meeting/m21/ مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه ، 17 دی 1393 ، 15:54)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان