کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

برگزاری کنفرانس بین‌المللی آسایهل در دانشگاه آزاد اصفهان

ایران کنفرانس

برگزاری کنفرانس بین‌المللی آسایهل در دانشگاه آزاد اصفهان

معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی برگزاری کنفرانس بین المللی انجمن موسسات آموزش عالی جنوب شرق آسیا «ASAIHL» در واحد اصفهان(خوراسکان) را رویدادی بی سابقه در تاریخ دانشگاه آزاد عنوان کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر انگجی زمان برگزاری این کنفرانس را خردادماه سال 94 اعلام کرد و افزود: 197 دانشگاه عضو انجمن آسایهل از 22 کشور از جمله 15 کشور آسیایی و هفت کشور غیرآسیایی در کنفرانسی که در اصفهان و در واحد خوراسکان برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به برگزاری کنفرانس آسایهل در اصفهان گفت: برگزاری کنفرانس آسایهل با توجه به ابعاد بین المللی آن در دانشگاه آزاد اسلامی بی‌سابقه است اما خوشبختانه باید گفت دانشگاه آزاد واحد خوراسکان به دلیل توانایی علمی بالا و تجربه مناسب در برگزاری همایش‌های مختلف، با تکیه بر کمک‌ها و توانمندی‌های واحد آکسفورد دانشگاه آزاد این همایش را به نحو احسن برگزار خواهد کرد.

معاون بین الملل دانشگاه آزاد درباره برنامه‌های اصلی کنفرانس آسایهل در واحد اصفهان (خوراسکان) گفت: ارائه مقالات و ارائه گزارش نمایندگان کشورهای مختلف از وضعیت آموزش عالی کشور خود برنامه‌های اصلی این کنفرانس است. علاوه بر این دبیرخانه دریافت مقالات با کمک واحد آکسفورد تشکیل شده و مقالات تایید شده از سوی این دبیرخانه نیز در کنفرانس خرداد 94 ارائه خواهد شد.

وی همچنین تاکید کرد: معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد در این کنفرانس ارتباط مناسبی میان دانشگاه‌های عضو آسایهل و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برقرار کند و در حاشیه این کنفرانس نیز نمایشگاهی برای معرفی توانمندی‌های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

دکتر انگجی هم چنین گفت: موضوع برگزاری کنفرانس آسایهل 2015، از 2 سال پیش در سازمان مرکزی دانشگاه مطرح شد و قرار بود این کنفرانس، به میزبانی واحد علوم و تحقیقات تهران باشد اما به جهت موقعیت تاریخی شهر اصفهان و فضای فرهنگی و محیطی این شهر زیبا، با اعلام آمادگی واحد اصفهان (خوراسگان) و موافقت ریاست عالی دانشگاه، محل برگزاری آن، به واحد اصفهان (خوراسگان) منتقل شد.

وی آسایهل را یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های بین المللی در زمینه آموزش عالی نامید که از سال 1956 میلادی در حال فعالیت است و افزود: این انجمن فعالیت‌های خود را در جنوب شرق به تدریج توسعه داد و اکنون با داشتن 197 عضو در 15 کشور در آسیا و اقیانوسیه و هفت کشور خارج از این حوزه بزرگ‌ترین انجمن دانشگاهی در آسیا به شمار می‌رود. تعداد 162 دانشگاه در آسیا، 35 دانشگاه از کشورهای استرالیا، زلاندنو، آمریکای شمالی و ژاپن عضویت این انجمن را تشکیل می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی،‌انگجی همچنین گفت: از مهم‌ترین فعالیت‌های این انجمن، اجرای فعالیت‌های مرتبط با برگزاری کنفرانس‌ها در کشورهای مختلف، تامین نیازهای علمی-پژوهشی و برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در دانشگاه‌های عضو است.

وی افزود: آسایهل همچنین جوایزی به دانشمندان و پژوهشگران جوان اعطا می‌کند.

معاون بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: دانشگاه آزاد به عنوان نماینده دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی جمهوری اسلامی ایران در انجمن حضور دارد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 23 دی 1393 ، 18:03)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس