سومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی

ایران میزبان جراحان در هفتمین کنگره جراحی مغز و اعصاب سال 95

ایران کنفرانس

ایران میزبان جراحان در هفتمین کنگره جراحی مغز و اعصاب سال 95

هفتمین کنگره بین‌المللی جراحی مغز و اعصاب با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با حضور مقامات و متخصصان حوزه مغز و اعصاب دنیا، اردیبهشت ماه سال 95 در محل برج میلاد تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، هفتمین دوره کنگره بین‌المللی جراحی مغز به مسوولیت پروفسور مجید سمیعی و با حضور حدود 1500 نفر از مقامات و متخصصان این حوزه از کشورهای مختلف در ایران برگزار می‌شود. بر همین صبح امروز جلسه‌ای با حضور دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و پروفسور مجید سمیعی، رئیس پژوهشکده بین‌المللی مغز و اعصاب هانوفر در معاونت علمی با موضوع برگزاری کنگره بین المللی جراحی مغز و اعصاب تشکیل شد.

هفتمین دوره از این کنگره بین‌المللی، به احترام و به همت و سرپرستی پروفسور مجید سمیعی، نابغه جراحی جهان که مسوولیت این کنگره را در سطح بین‌المللی برعهده دارد، به میزبانی ایران برگزار می‌شود. از این رو انتظار می‌رود با برگزاری این کنگره، جهانیان جایگاه واقعی ایران را در عرصه جراحی مغز و اعصاب، به درستی درک کنند.

در این کنگره 11 روزه، مهمانان خارجی و داخلی خاص و در سطح بالایی حضور خواهند داشت، به همین منظور، این مهمانان هفت روز در تهران و چهار روز نیز در استان‌های خراسان، اصفهان و فارس حضور خواهند داشت.

هفتمین دوره کنگره بین المللی جراحی مغز و اعصاب با هدف هم افزایی توانمندی‌های متخصصان این حوزه و همراهی برای ارتقا و تبادل اطلاعات میان دانشمندان ایرانی و سایر کشورهای جهان برگزار می‌شود تا بر اساس این تعاملات و انتقال اطلاعات ارتباطات علمی مستمر صورت گرفته و موجب شود متخصصان حوزه جراحی مغز و اعصاب کشور با بهترین‌های دنیا در این حوزه آشنا شوند.

بر اساس این گزارش، در بعد سیاسی و اقتصادی نیز، برگزاری این کنگره موقعیت خاصی را برای کشور فراهم می‌کند تا ما شاهد حضور یک گروه علمی برجسته از بهترین‌های علمی و پزشکی دنیا در ایران باشیم. بر همین اساس تعدادی از مقامات سیاسی و اقتصادی کشورهای مختلف دنیا نیز در این کنگره حضور خواهند یافت.

برگزاری این کنگره و حضور مقامات و متخصصان این حوزه موجب می‌شود تا آنها با فرهنگ و آداب و رسوم کشور ما آشنا شده و درباره تمدن هفت هزار ساله ایران بیشتر بدانند.

با توجه به حمایت معاونت علمی از برگزاری هفتمین دوره کنگره بین المللی جراحی مغز و اعصاب، طی حکمی دکتر علیرضا دلیری، معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی به عنوان دبیر اجرایی این کنگره منصوب شده است.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران نیز از دیگر حامیان برگزاری این کنگره است.

ششمین دوره کنگره بین‌المللی جراحی مغز و اعصاب در رم ایتالیا برپا شد و هشتمین دوره آن نیز در ترکیه برگزار خواهد شد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 23 دی 1393 ، 18:00)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس