کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ارائه 39 مقاله در نهمین کنفرانس حفاظت و سیستم‌های قدرت

ایران کنفرانس

ارائه 39 مقاله در نهمین کنفرانس حفاظت و سیستم‌های قدرت

رئیس دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به همکاری مناسب این دانشکده با صنعت برق کشور، از ارائه 39 مقاله از محققان این حوزه در کنفرانس حفاظت و سیستم‌های قدرت خبر داد.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، دکتر حسین حسینیان در نهمین کنفرانس حفاظت و سیستم‌های قدرت تعداد اعضای هیات علمی این دانشکده را 60 نفر دانست و افزود: این دانشگاه دارای گرایشهای قدرت، الکترونیک و مخابرات و دارای چهار قطب علمی قدرت، سیستم‌های مخابراتی رادیویی، سامانه‌های پردازش دیجیتال و کنترل است.

وی با اشاره به راه اندازی دو پژوهشکده ایمنی شبکه و فناوری مخابرات در این دانشکده، اظهار کرد: از 17 نفر برتر بخش پژوهشی دانشگاه 6 نفر آنها از دانشکده مهندسی برق دانشگاه بودند.

حسنیان، با اشاره به حجم قراردادهای بالای این دانشگاه با صنعت برق کشور، خاطرنشان کرد: این همکاری‌ها موجب شده است که این دانشکده در میان دانشکده‌های برق دانشگاه‌های کشور در جایگاه مناسبی قرار گیرد.

رئیس دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر به بیان روند برگزاری نهمین کنفرانش حفاظت و سیستم های قدرت خاطر نشان کرد: در این کنفرانس 124 مقاله ارسال شد که پس از داوری 88 مقاله برای بررسی در کمیته‌های تخصصی انتخاب شد که از این تعداد 39 مقاله برای ارائه برگزیده شدند.

به گفته وی از تعداد 39 مقاله، 33 مقاله برای ارائه شفاهی و 6 مقاله برای ارائه به صورت پوستر برگزیده شدند.

حسینیان برگزاری چهار کارگاه آموزشی را از برنامه‌های جنبی این کنفرانس نام برد.

بر اساس این گزارش، نهمین کنفرانس حفاظت و سیستم‌های قدرت به همت قطب علمی قدرت دانشگاه صنعتی امیرکبیر و انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران از امروز در دانشگاه امیرکبیر آغاز به کار کرده و فردا نیز ادامه دارد.

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه ، 25 دی 1393 ، 17:08)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس