کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

کنگره بین‌المللی بادی کانتورینگ برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

کنگره بین‌المللی بادی کانتورینگ برگزار می‌شود

کنگره بین‌المللی بادی کانتورینگ، اول تا سوم بهمن ماه در بیمارستان میلاد تهران برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، در این کنگره که با هدف ارتقای سطح علمی متخصصان جراحی پلاستیک برگزار می‌شود تکنیک‌های جدید بادی کانتورینک از طریق ویدئو کنفرانس و انجام جراحی‌های زنده ارائه می‌شود.

اساتید برجسته‌ای از فرانسه، آمریکا، کانادا، ایتالیا و بسیاری از کشورهای دیگر در این کنگره بین‌المللی برای تبادل اطلاعات با پزشکان و محققان ایرانی حضور خواهند داشت.

دکتر سید ابوالحسن امامی، رئیس انجمن جراحان پلاستیک ایران با بیان این که هم اکنون 260 جراح پلاستیک در انجمن عضویت دارند، گفت: متاسفانه تعدادی از پزشکان عمومی با گذارندن چند ساعت آموزش به وسیله دستگاه‌های که در زمینه جراحی پلاستیک اختراع شده است، اقدام به مداخلات جراحی می‌کنند که باعث عوارض وحشتناکی می‌شود.

وی با انتقاد از بی‌توجهی برخی مسوولان به ورود افراد غیرمتخصص به حوزه جراحی بینی گفت: تا زمانی که وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی به صورت مشترک اقدامی اجرایی و عملی در این خصوص نکنند، اتفاقی در این عرصه نخواهد افتاد.

رئیس انجمن جراحان پلاستیک ایران، بادی‌کانتورینگ را اصلاح ناهمواری‌های بدن توسط جراحی و لایپوساکشن عنوان و تصریح کرد: امروزه به علت استفاده از مواد غذایی قندی و کربوهیدرات‌ها و زندگی ماشینی، بدن افراد از فرم طبیعی خارج می‌شود که ضمن بروز مشکلاتی در زمینه حرکت به بروز ناهنجاری های قلبی نیز منجر می شود که بادی‌کانتورینگ تا حد زیادی می‌تواند این معضل را رفع کند.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 28 دی 1393 ، 20:52)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس