دوازدهمین کنفرانس ماده چگال برگزار شد

ایران کنفرانس

دوازدهمین کنفرانس ماده چگال برگزار شد

دبیر دوازدهمین کنفرانس ماده چگال انجمن فیزیک ایران با تشریح وظایف شورای اجرایی شاخه ماده چگال، آمارهایی را از دوازدهمین کنفرانس ماده چگال بیان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، جلالی در دوازدهمین کنفرانس ماده چگال انجمن فیزیک ایران به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار کرد: شورای اجرایی شاخه ماده چگال از سال 1391 کار خود را آغاز کرد و کنفرانس چگال ماده هر دو سال یکبار برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه دوره قبلی این کنفرانس در دانشگاه صنعتی شاهرود برگزار شد، اضافه کرد: اعضای کمیته علمی این شورا بر مبنای تخصص، شاخص بودن، استفاده از ترکیب پژوهشگران جوان و استادان با تجربه و .... انتخاب شده‌اند.

جلالی با بیان اینکه کمیته علمی کار خود را به طور مستقل آغاز کرد، افزود: تمام اعضای کمیته در یک تعامل سازنده در مصوبات همکاری و همگرایی خوبی با یکدیگر دارند.

وی با بیان اینکه یکی از مصوبه‌های کمیته علمی استفاده از مدعوین خارجی و داخلی با هدف تعامل و استفاده از ظرفیت‌های بین المللی بوده است، تصریح کرد: در دهمین کنفرانس ماده چگال که در شیراز برگزار شد، 48 سخنرانی تخصصی داشتیم و در دوره یازدهم 64 سخنران تخصصی حضور داشتند و در دوازدهمین کنفرانس ماده چگال که به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان است، 48 سخنرانی خواهیم داشت که امسال سعی برآن شده تا داوری‌ها را جدی‌تر بگیریم.

جلالی با اشاره به تعداد پوسترهای پذیرفته شده در دو دوره اخیر ادامه داد: در دهمین دوره از این کنفرانس 215، در یازدهمین دوره از کنفرانس چگال ماده 285 و امسال تعداد 254 پوستر را پذیرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه تعداد کل مقالات، 531 مورد بوده که از این تعداد 410 مقاله داوری شده است، خاطرنشان کرد: در کنفرانس امسال 102 مقاله رد شده و تعداد مقالات کلیدی نیز هشت مورد است.

آخرین بروزرسانی (جمعه ، 10 بهمن 1393 ، 08:00)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس