کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو برگزار می‌شود

پنجمین مسابقه دانشجویی فناوری نانو، 25 اردیبهشت ماه 1394 در سراسر کشور به طور همزمان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، بر این اساس، پنجمین مسابقه دانشجویی فناوری نانو، روز جمعه 25 اردیبهشت ماه 1394 در سراسر کشور به طور همزمان برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام در پنجمین مسابقه ملی فناوری نانو به دو صورت انفرادی و نیز از طریق نهادهای ترویجی از مهرماه سال جاری آغاز شده‌ است.

بر اساس آخرین اطلاعات پایگاه اینترنتی، مسابقه نانو به نشانی nano.ir/competition، آخرین مهلت ثبت‌نام در این مسابقه 28 اسفند ماه 1393 خواهد بود. همچنین آزمون در روز جمعه مورخ 25 اردیبهشت ماه 1394 برگزار خواهد شد.

گفتنی است، تاکنون دانشجویان گروه شیمی با 157 داوطلب و همچنین استان تهران با 239 داوطلب از لحاظ تعداد ثبت‌نام در مسابقه در رتبه نخست قرار دارند.

شایان ذکر است، مراکزی که تعداد ثبت‌نام کنندگان آن‌ها بیش از 150 نفر باشد و یکی از نهادهای ترویجی فعال در آن شهر، شرایط لازم برای برگزاری آزمون از قبیل مکان و نیروی اجرایی را با هماهنگی دانشگاه فراهم نمایند، با موافقت ستاد نانو، به عنوان مرکز آزمون انتخاب و معرفی خواهند شد.

داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، از طریق شماره تلفن‌ 09190424205 و یا ایمیل آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید با دبیرخانه مسابقه دانشجویی فناوری نانو تماس حاصل نمایند.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه ، 15 بهمن 1393 ، 07:24)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس