هفتمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ارائه 110 مقاله در کنفرانس ملی «مصالح و سازه‌های نوین»

ایران کنفرانس

ارائه 110 مقاله در کنفرانس ملی «مصالح و سازه‌های نوین»

دبیر اجرایی سومین کنفرانس ملی «مصالح و سازه‌های نوین در مهندسی عمران» از ارسال 200 عنوان مقاله به دبیرخانه این کنفرانس خبر داد و گفت: این کنفرانس چهارم و پنجم اسفند ماه امسال به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، دکتر امید رضایی فر اظهار کرد: پس از بررسی مقالات توسط هیات داوران در مجموع 110 عنوان مقاله پذیرش شد که از این تعداد 40 مقاله به صورت سخنرانی و بقیه به صورت پوستر در مدت دو روز برگزاری همایش ارائه می‌شود.

رضایی فر گفت: این کنفرانس در شش محور صنعتی‌سازی و مصالح و سازه‌های نوین، توسعه پایدار و محیط زیست و مصالح نوین، سیستم‌ها و روش‌های نوین اجرایی، ارتباط بین رشته‌های فناوری‌های نوین، مصالح نوین و فناورهای نوین در حوزه ژئوتکنیک و حمل و نقل برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در حاشیه برگزاری این کنفرانس سه کارگاه آموزشی مرتبط با موضوع و محورهای کنفرانس برگزار می‌شود.

رضایی فر با بیان اینکه نیاز امروز جامعه به ساختمان و مسکن رو به افزایش است و استفاده از سیستم‌های ساختمانی و مصالح جدید به منظور ارتقای کیفیت ساخت، سبک‌ سازی و افزایش مقاومت در برابر زلزله بیش از پیش ضروری است، اظهار کرد: با توجه به این نیازها ارتقای سطح علمی و تخصصی جامعه مهندسی کشور و آشنایی با سیستم‌ها و مصالح جدید ساختمانی امری اجتناب‌ناپذیر است که برگزاری چنین کنفرانس‌هایی تا حدودی می‌تواند در این زمینه موثر باشد.

دبیر اجرایی سومین کنفرانس ملی مصالح و سازه‌های نوین در مهندسی عمران ادامه داد: روش‌های سنتی از جنبه‌های مختلف نیز بهینه نیستند و پاسخگوی میزان تقاضای سالانه مسکن مورد نیاز جمعیت کشور نیستند و از این رو باید تولید مصالح، شیوه‌های طراحی و اجراء و تکنولوژی‌های ساخت که جزء مولفه‌های تاثیرگذار در این صنعت به کار می‌آید، ارتقاء یابند.

بر اساس این گزارش، این کنفرانس به همت پژوهشکده فناوری نوین عمران دانشکده عمران دانشگاه سمنان برگزار می‌شود. این دانشکده دارای بیش از ۸۰۰ دانشجو در ۱۵ رشته گرایش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است و فعالیت‌های چشمگیری در زمینه‌های علمی و پژوهشی انجام داده است.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 19 بهمن 1393 ، 18:43)

 

چهاردهمین کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

یازدهمین کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

دوازدهمین کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان