کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

تمدید مهلت ارسال مقاله به کنگره «پیشگیری از عفونت‌های مراقبت از بیمار»

ایران کنفرانس

تمدید مهلت ارسال مقاله به کنگره «پیشگیری از عفونت‌های مراقبت از بیمار»

مهلت ارسال مقاله به کنگره بین‌المللی «استراتژی‌های پیشگیری از عفونت‌های مرتبط با مراقبت از بیمار» تا 25 بهمن‌ماه تمدید شد.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا منطقه خراسان، دکتر محمد حسن اعلمی، دبیر علمی این کنگره با اعلام این خبر اظهار کرد: این کنگره 25 تا 27 فروردین ماه سال 94 در محورهای کنترل عفونت در بیمارستان و جامعه، بهداشت دست، واکسیناسیون و پیشگیری از بیماری‌ها، استفاده از آنتی‌بیوتیک‌ها در درمان و پیشگیری از عفونت‌ها، مصرف منطقی آنتی‌بیوتیک‌ها، عفونت‌های مربوط به مراقبت از بیمار (عفونت‌های بیمارستانی)، عفونت‌های زخم جراحی، پنومونی همراه با ونتیلاتور، عفونت‌های سیستم ادراری، عفونت‌های خونی، عفونت‌های مرتبط با وسایل پزشکی، عفونت در بیماران دارای نقص سیستم ایمنی، عفونت در بیماران نوتروپنیک، عفونت در بیماران دارای پیوند اعضا به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود.

وی افزود: این کنگره به همت اعضای هیات علمی گروه کودکان، جراحی، عفونی و دیگر گروه‌های آموزشی با هدف آشنایی با جدیدترین دستاوردهای علمی و تحقیقاتی دانشمندان کشور در راستای پیشرفت دانش پزشکی برگزار می‌شود.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: تا کنون حضور پروفسور «دیدیر پیتت» رهبر خارجی سازمان بهداشت جهانی در زمینه ایمنی بیمار، دکتر «والتر زینک» از کشور سوییس، پروفسور «سولومکین» استاد جراحی دانشگاه سین سیناتی و رئیس کمیته بین‌المللی عفونت‌های جراحی و پروفسور «ستو» رئیس کنترل عفونت کشور هنگ‌کنگ در این کنگره قطعی شده است.

اعلمی برپایی نمایشگاه و برگزاری دو کارگاه بین‌المللی با عناوین جراحی ایمن و نصب ایمن کاتر را از دیگر بخش‌های این کنگره برشمرد و عنوان کرد:‌ علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت همایش به نشانی http://phcai.mums.ac.ir/fa/ مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: بر اساس مجوز رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی این کنگره برای تمامی رشته‌های مجاز دارای امتیاز باز‌آموزی است.

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص دیگر محورهای این کنگره بیان کرد: روش‌های تشخیصی بیماری‌های عفونی، اپیدمیولوژی و پزشکی مبتنی بر شواهد، عفونت‌های سیستم گوارشی، عفونت‌های استخوان، مفصل و بافت نرم، عفونت‌های سیستم اعصاب مرکزی، عفونت‌های سیستم تنفسی، عفونت‌های نوزادی و مادرزادی، عفونت‌های منتقل شده از طریق جنسی نوپدید و بازپدید، عفونت‌های تروپیکال و بیماری‌های عفونی فراموش شده، باکتری شناسی بالینی، ویروس شناسی بالینی، قارچ شناسی بالینی و انگل شناسی بالینی از دیگر محورهای این کنگره به شمار می‌روند.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 19 بهمن 1393 ، 18:42)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس