دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

 ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

برگزاری نخستین کنگره الگوهای جاودانه در واحد علوم و تحقیقات

ایران کنفرانس

برگزاری نخستین کنگره الگوهای جاودانه در واحد علوم و تحقیقات

معاون فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات گفت: نخستین کنگره الگوهای جاودانه با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، ۵ اسفندماه در این واحد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، کرم اله دانشفرد معاون فرهنگی و اجتماعی این واحد گفت: منظور از الگوهای جاودانه شهیدان و الگوهای صبر، اعضای خانواده های آنان است که با صبر و مقاومت در برابر مصائب و ثابت قدم ماندن در تداوم راه عزیزان خود و حمایت از ارزش های اسلامی و انقلابی ، راه سرفرازی میهن اسلامی ایران را هموار کردند .

وی افزود: در این حرکت فرهنگی، ضمن آشنا ساختن نسل جوان، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه با ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت، از مقام خانواده شهدا برای حضور پررنگ در این کنگره دعوت شده است . همنچنین در این کنگره از برخی از جانبازان و هنرمندان به صورت خاص تقدیر خواهد شد .

به گفته معاون فرهنگی واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه های کشور همگام با ایثارگران، رزمندگان و خانواده ی شهدا در حفظ ارزش های اسلامی و ملی در تلاش و تکاپو است .

دانشفرد گفت: برنامه ی این کنگره شامل مجموعه ای از برنامه های فرهنگی , شب خاطره ، شب شعر ، بازدید از آسایشگاه جانبازان، زیارت مقبره شهدا در بهشت زهرا ، برگزاری نمایشگاه بزرگ فرهنگی با محوریت ایثار و شهادت است .

وی افزود: همچنین برنامه های متنوع هنری، شعر ، مداحی، فیلم کوتاه و تجلیل از برخی از خادمان دفاع مقدس و خانواده ی شهدا دیگر برنامه های این کنگره را تشکیل می دهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات اظهار داشت: این کنگره به صورت سالانه در واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود و برنامه های ویژه سوم خرداد ، هفته دفاع مقدس، روز بزرگداشت آزادگان و مناسبت های سالانه این چنینی در برنامه های ستاد کنگره قرار می گیرد.

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 25 بهمن 1393 ، 16:20)

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان