کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

برگزاری نخستین کنگره الگوهای جاودانه در واحد علوم و تحقیقات

ایران کنفرانس

برگزاری نخستین کنگره الگوهای جاودانه در واحد علوم و تحقیقات

معاون فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات گفت: نخستین کنگره الگوهای جاودانه با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، ۵ اسفندماه در این واحد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، کرم اله دانشفرد معاون فرهنگی و اجتماعی این واحد گفت: منظور از الگوهای جاودانه شهیدان و الگوهای صبر، اعضای خانواده های آنان است که با صبر و مقاومت در برابر مصائب و ثابت قدم ماندن در تداوم راه عزیزان خود و حمایت از ارزش های اسلامی و انقلابی ، راه سرفرازی میهن اسلامی ایران را هموار کردند .

وی افزود: در این حرکت فرهنگی، ضمن آشنا ساختن نسل جوان، دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه با ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت، از مقام خانواده شهدا برای حضور پررنگ در این کنگره دعوت شده است . همنچنین در این کنگره از برخی از جانبازان و هنرمندان به صورت خاص تقدیر خواهد شد .

به گفته معاون فرهنگی واحد علوم و تحقیقات، دانشگاه های کشور همگام با ایثارگران، رزمندگان و خانواده ی شهدا در حفظ ارزش های اسلامی و ملی در تلاش و تکاپو است .

دانشفرد گفت: برنامه ی این کنگره شامل مجموعه ای از برنامه های فرهنگی , شب خاطره ، شب شعر ، بازدید از آسایشگاه جانبازان، زیارت مقبره شهدا در بهشت زهرا ، برگزاری نمایشگاه بزرگ فرهنگی با محوریت ایثار و شهادت است .

وی افزود: همچنین برنامه های متنوع هنری، شعر ، مداحی، فیلم کوتاه و تجلیل از برخی از خادمان دفاع مقدس و خانواده ی شهدا دیگر برنامه های این کنگره را تشکیل می دهد.

معاون فرهنگی و اجتماعی واحد علوم و تحقیقات اظهار داشت: این کنگره به صورت سالانه در واحد علوم و تحقیقات برگزار می شود و برنامه های ویژه سوم خرداد ، هفته دفاع مقدس، روز بزرگداشت آزادگان و مناسبت های سالانه این چنینی در برنامه های ستاد کنگره قرار می گیرد.

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 25 بهمن 1393 ، 16:20)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس