کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

هشتمین دوره مسابقه فیزیکدانان جوان ایران برگزار شد

ایران کنفرانس

هشتمین دوره مسابقه فیزیکدانان جوان ایران برگزار شد

هشتمین دوره مسابقه فیزیکدانان جوان ایران، روزهای پنج شنبه و جمعه 23 و 24 بهمن در دانشگاه خوارزمی تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار علمی ایسنا در این مسابقه بالغ بر 100 نوجوان به صورت تیم های مستقل و یا از مدارس مختلف شرکت داشتند.

به شرکت کنندگان این مسابقه در بخش دانشجویی و دانش آموزی، بنا بر مجوز انجمن فیزیک اروپا گواهینامه هایی با لوگوی این انجمن اهدا می شود و برگزیدگان آن به مسابقات جهانی راه می یابند.

در فینال این مسابقه که در روز جمعه 24 بهمن برگزار شد در بخش انگلیسی تیم های فرزانگان 3 و 2 و مفید 1 به ترتیب رتبه های اول تا سوم و در بخش فارسی تیم امام محمد باقر (ع) رتبه نخست و تیم های بعثت و فرزانگان حضرت زینب (س) رتبه دوم را به دست آوردند. به شرکت کنندگان گواهینامه حضور در مسابقه و به برگزیدگان جوایزی نیز اهدا شد. تیم برگزیده این مسابقه به رقابتهای IYPT 2015 که در دانشگاه Nakhon Ratchasima تایلند برگزار می شود و دو تیم دیگر به دانشگاه لئوبن اتریش اعزام می شوند.

بنا به دعوت دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان 10 نفر از برگزیدگان این مسابقه می توانند در بیستمین دوره مدرسه فیزیک که مخصوص دانشجویان سال آخر کارشناسی فیزیک می باشد شرکت کنند و کارهای خود را ارائه دهند.

این مسابقه در بخش دانشجویی با نام تورنمنت فیزیک ایران (IPT) با همکاری انجمن علمی دانشجویی فیزیک دانشگاه شید بهشتی در دو روز 29 و 30 بهمن برگزار می شود که به دلیل همزمان بودن با سال جهانی نور با انتخاب موضوعاتی در این زمینه اطلاعات آن در سایت یونسکو نیز قرار داده شده است. در این دوره تیم هایی از مشهد، کاشان، یزد، شیراز ، تهران و سمنان شرکت می کنند.

اطلاعات کامل این مسابقات در سایت www.ayimi.org قرار داده شده و علاقه مندان می توانند مسابقات را در آن پی گیری کنند. مسابقاتی که با این روش و با کپی برداری از این سایت توسط مؤسسات و یا دانشگاه های دیگر برگزار شود هیچگونه اعتباری نداشته و قابل پی گیری می باشد.

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 25 بهمن 1393 ، 16:23)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس