کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

گردهمایی زمین‌شناسان کشور در همایش میراث زمین‌شناختی و ژئوتوریسم

ایران کنفرانس

گردهمایی زمین‌شناسان کشور در همایش میراث زمین‌شناختی و ژئوتوریسم

به دنبال برگزاری سی وسومین گردهمایی ملی علوم‌ زمین، همایش میراث زمین‌ شناختی و ژئوتوریسم نیز در تاریخ سوم اسفند ماه به طور همزمان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، علیرضا امری‌ کاظمی، مسؤول گروه میراث زمین‌شناختی و ژئوتوریسم سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌ معدنی کشور از برگزاری این رویکرد تخصصی همزمان با سی و سومین گردهمایی ملی علوم‌ زمین خبر داد و گفت: میراث زمین‌ شناختی بخشی از طبیعت بی‌جان است که از گنجینه‌های زمین به شمار رفته و نشان‌ دهنده تاریخ تکامل زمین شناختی یک منطقه و شامل پدیده‌های زمین‌ شناختی است.

به گفته وی، اولین گام توسعه ژئوتوریسم در کشور، شناسایی پتانسیل‌ها و توانمندی کشور در این زمینه است که مسئولیت شناسایی و معرفی این میراث ارزشمند به عهده سازمان زمین‌ شناسی و اکتشافات‌ معدنی کشور است.

مسئول گروه میراث زمین‌شناختی و ژئوتوریسم سازمان زمین‌ شناسی و اکتشافات‌ معدنی کشور خاطرنشان کرد: در راستای تحقق این وظیفه، در کنار تولیدات علمی و آموزشی در زمینه میراث زمین‌ شناختی و ژئوتوریسم، برگزاری همایش‌ها در سطوح ملی و بین‌المللی در دستور کار گروه میراث زمین‌ شناختی و ژئوتوریسم سازمان قرار دارد.

امری‌ کاظمی با بیان این‌ که به همین منظور این رویکرد هر ساله در گردهمایی علوم زمین حضور داشته و مورد توجه و استقبال علاقه‌مندان، استادان و دانشجویان قرار می‌گیرد، تصریح کرد: همچنین همایش‌های تخصصی- ملی تحت عنوان میراث زمین‌شناختی و ژئوتوریسم به طور مستقل هر دو سال یک بار برگزار می‌شود.

این کارشناس در ادامه از استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان از همایش میراث زمین‌ شناختی و ژئوتوریسم طی سال گذشته خبر داد و گفت: همانند سال‌های قبل مقالات زیادی به دبیرخانه همایش ارسال شده که پس از بررسی‌های اولیه برای داوری در اختیار داوران قرار گرفته است.

سی ‌وسومین گردهمایی ملی علوم‌ زمین با محورهای چینه‌ شناسی و فسیل‌ شناسی، سنگ‌ شناسی آذرین، دگرگون و سنگ رسوب، نقش زمین‌ شناسان جوان در پاسخگویی به نیازهای جامعه و تدوین چشم‌اندازهای علوم‌ زمین، رسوب‌ شناسی، زمین شناسی دریایی، گنبدهای نمکی، اکتشاف عناصر استراتژیک، اکتشاف ژئوشیمی، لرزه زمین‌ ساخت و پیش‌نشانگر، فناوری‌های نوین، علوم آزمایشگاهی در علوم زمین، دستاوردها و چالش‌های آموزش زمین‌شناسی، نقشه‌های زمین‌شناسی کاربردی، زمین‌شناسی نفت، مخاطرات زمین‌شناسی، آب زمین‌شناسی و زمین‌شناسی مهندسی، زمین‌شناسی زیست‌محیطی، پزشکی و کشاورزی، اکتشاف ذخایر پنهان، فرآوری مواد معدنی، روش‌های نوین اکتشاف، ژئوفیزیک (هوایی، دریایی، زمینی)، میراث زمین‌شناختی ایران، غارشناسی، گوهرها، ژئومتیکس، زمین‌شناسی ساختاری، زمین‌ ساخت، زمین‌شناسی کواترنری، زمین‌شناسی اقتصادی و اکتشاف عناصر نادر خاکی برگزار می‌شود.

ستاد اجرایی گردهمایی به‌ منظور معرفی خدمات شرکت‌ها و موسسات فعال در علوم زمین، همزمان با برگزاری سی ‌وسومین گردهمایی ملی علوم زمین، اقدام به برگزاری نمایشگاه تخصصی علوم زمین به مدت دو روز کرده که بر همین اساس از کلیه شرکت‌ها و تامین‌ کنندگان تجهیزات و فعالان علوم زمین جهت حضور در این نمایشگاه دعوت به عمل می‌آید.

دبیرخانه این همایش آدرس اینترنتی http://33ngs.conference.gsi.ir را به علاقه‌مندان معرفی کرده و متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌ تلفن‌های 66070509، 64592377 و 64592249 تماس بگیرند.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 26 بهمن 1393 ، 17:38)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس