کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش ملی «خانواده و تربیت جنسی»

ایران کنفرانس

تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش ملی «خانواده و تربیت جنسی»

مهلت ارسال مقاله به همایش ملی «خانواده و تربیت جنسی»، با توجه به استقبال و درخواست پژوهشگران، تا 20 اسفند ماه امسال تمدید شد.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، دکتر صادق زاده طباطبایی، دبیر همایش ضمن تشکر و قدردانی از استادان، پژوهشگران و دانشجویانی که مقاله خود را به دبیرخانه همایش ارسال کرده‌اند، افزود: به جهت تخصصی بودن همایش، درخواست‌های بسیاری برای تمدید زمان ارسال مقاله به دبیرخانه ارسال‌ شده که به دلیل استقبال خوبی که در بخش ارسال مقاله صورت گرفته است، مهلت ارسال مقاله تا 20 اسفندماه تمدید شده است.

وی خاطرنشان کرد: همایشِ ملی «خانواده و تربیت جنسی» با هدف بررسی چالش‌ها و خلأهای نظری در حوزه خانواده و تربیت جنسی، تدوین الگوی جامع دینی در تربیت جنسی، ایجاد گفتمان ملی در زمینه ضرورتها و بایسته‌های پژوهشی در تربیت جنسی، ایجاد زمینه مطالعات تطبیقی و تبیین تمایز و برتری آموزه‌های دینی نسبت به دیدگاه‌های غیردینی و تولید محصول، فناوری و مدل‌های عملیاتی در حوزه خانواده و تربیت جنسی، 16 اردیبهشت سال آینده در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

صادق زاده طباطبایی تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را به آدرس اینترنتی دبیرخانه همایش به نشانی http://motahar.um.ac.ir ارسال کنند.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 3 اسفند 1393 ، 17:41)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس