پنجمین جشنواره و نمایشگاه «علم تا عمل» آغاز به کار کرد

ایران کنفرانس

پنجمین جشنواره و نمایشگاه «علم تا عمل» آغاز به کار کرد

پنجمین جشنواره و نمایشگاه «علم تا عمل» صبح امروز در مصلی امام خمینی (ره) با شعار «تبلور تجاری‌سازی فناوری» افتتاح و آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی «علم تا عمل» با هدف به تصویر کشیدن توان فناوری استان‌های مختلف در اقتصاد دانش بنیان برگزار شده است.

این نمایشگاه در سه سطح شرکت‌کنندگان در نمایشگاه، برگزیدگان استانی و ملی و همچنین طرح‌های کلان ملی منتخب فناوری و طرح‌های برجسته ستادی توسعه فناوری به مدت سه روز برگزار می‌شود.

همچنین جشنواره امسال در دو بخش جشنواره «علم تا عمل» و بخش نمایشگاه ملی برگزار می‌شود که در بخش جشنواره‌ای، طرح‌های فناورانه را که از استان‌های سراسر کشور توسط کمیته‌های منتخب استانی معرفی می‌شوند، به رقابت گذاشته می‌شود.

در بخش نمایشگاهی تعداد بیشتری از واحدهای فناور که توانسته‌اند با توسعه محصول، موضوع تبدیل ایده به پدیده و ثروت‌زایی از دانش فنی و علم را دنبال کنند، عرضه می‌شود.

به گزارش مهر، پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی «علم تا عمل» از ا (سوم اسفند ماه) تا سه‌شنبه (پنجم اسفند ماه) در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه ، 4 اسفند 1393 ، 17:05)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس