کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

سومین همایش ملی دستاوردهای جدید ورزشی در گرگان برگزار شد

ایران کنفرانس

سومین همایش ملی دستاوردهای جدید ورزشی در گرگان برگزار شد

سومین همایش ملی دستاوردهای جدید در تربیت بدنی و علوم ورزشی در استان گلستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در این همایش ملی که پیش از ظهر چهارشنبه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان آغاز و تا بعدازظهر ادامه داشت، محققان و پژوهشگران سراسر کشور آخرین دستاوردهای خود در زمینه تربیت بدنی و علوم مختلف ورزشی را ارائه کردند.

در این همایش، تعدادی مسئولان استانی و شهرستانی، محققان علوم ورزشی سراسر کشور و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر عباس قنبری نیاکی متخصص فیزیولوژی ورزشی از استان مازندران به عنوان میهمان ویژه حضور داشتند.

عضو هیات علمی و معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی گرگان درباره این همایش گفت: از سه سال پیش دبیرخانه همایش دستاوردهای تربیت بدنی و علوم ورزشی کار خود را آغاز کرده است و دو دوره همایش موفقیت آمیز برگزار کرده ایم.

مازیار احمدی گلسفیدی افزود: امروز سومین دوره این همایش را برگزار کرده ایم و امیدواریم در سال های آینده بتوانیم این همایش را در سطح بین المللی برگزار کنیم.

احمدی گلسفیدی تصریح کرد: سومین دوره همایش از ۹ ماه قبل کارش را آغاز کرد و حدود ۴۰۰ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه ارسال شد و حدود ۳۰۰ مقاله مورد پذیرش قرار گرفت.

وی با اشاره به وجود فضای ورزشی در دانشگاه آزاد گرگان خاطرنشان کرد: در این دانشگاه زیرساخت های خوبی ایجاد شده است و هم اکنون حدود ۲۰ هزار متر مربع فضای ورزشی در اختیار داریم.

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه ، 7 اسفند 1393 ، 19:11)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس