کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

همایش ملی علوم شیمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار می شود

ایران کنفرانس

همایش ملی علوم شیمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار می شود

اهر - مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر از برگزاری همایش ملی علوم شیمی با حضور بیش از ۵۰ شهر کشور در این واحد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سعیده ابراهیمی سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران از حضور فعالان و پژوهشگران رشته شیمی ۵۰ شهر کشور در همایش علمی کاریرد علوم شیمی و صنایع دارویی، شیمیایی و محیط زیست دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر خبر داد و گفت: دبیرخانه همایش از مهر سالجاری با اخذ مجوزهای لازم در محل واحد راه اندازی و سایت همایش نیز فعالیت خود را آغاز کرده و با طراحی پوستر و فراخوان لازم، عملاً استارت این همایش زده شد.

وی با اشاره به برگزاری دو هزار ساعت کارگروهی در جهت برگزاری هرچه بهتر این همایش و موارد جانبی افزود: علاوه بر این با طراحی و چاپ کتابچه، CD و آماده سازی پکیج های همایش، گواهی شرکت، گواهی داوری، کارت شرکت کنندگان، اعضای ستاد اجرایی و داوران تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری این همایش فراهم شده است.

مدیر پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر خاطر نشان شد: در همایش علمی کاریرد علوم شیمی و صنایع دارویی، شیمیایی و محیط زیست که ششم و هفتم اسفند امسال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر برگزار خواهد شد، ۲۵۸ نفر با ۱۹۵ مقاله حضور خواهند داشت.

 

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه ، 7 اسفند 1393 ، 19:09)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس