کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

همایش شیوه‌‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی و رسانه برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش شیوه‌‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی و رسانه برگزار می‌شود

بوشهر - رئیس سازمان بسیج طلاب سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: همایش شیوه‌‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی و رسانه در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مرتضی فلاحتی ظهر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های همایش شیوه‌‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی و رسانه در بوشهر اظهار داشت: برنامه‌ریزی بسیار خوبی به منظور برگزاری با کیفیت این همایش صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان از همه ابزارهای برای مقابل با دین اسلام و تهاجم فرهنگی و جنگ نرم استفاده می‌کنند، افزود: دوران جنگ سخت به پایان رسیده است و تهاجمات به صورت نرم و با ابزاری چون رسانه و ماهواره انجام می‌شود و باید برای مقابله با این جنگ نرم آماده باشیم.

رئیس سازمان بسیج طلاب سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر بر لزوم سازماندهی ارتباط بین روحانیون با رسانه‌ها و فضای مجازی تاکید کرد و ادامه داد: به همین منظور همایش و دوره آموزشی برگزار خواهد شد تا بتوانیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

وی از برگزاری همایش شیوه‌‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی و رسانه در بوشهر به مدت در روزهای سوم و چهارم اردیبهشت‌ماه برای طلاب خواهر و برادر خبر داد و گفت: طلاب می‌توانند تا پایان فروردین‌ماه برای حضور در این دوره ثبت‌نام کنند.

فلاحتی از برگزاری دوره آموزشی در پایگاه‌های مقاومت بسیج طلاب مدارس علمیه خبر داد و اضافه کرد: همایش شیوه‌‌های نوین تبلیغ در فضای مجازی و رسانه در بوشهر در مرکز آموزش عقیدتی تنگک برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به ارائه آموزش‌های وبلاگ‌نویسی، آشنایی با شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوا در فضای مجازی در این دوره‌ها اشاره کرد و افزود: امیدواریم با همکاری و مشارکت همگانی شاهد برگزاری باکیفیت این برنامه‌ها باشیم.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 18 فروردين 1394 ، 17:48)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس