سومین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

سومین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور برگزار می‌شود

سومین همایش ملی «مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور» توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، 20 خرداد ماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، سومین همایش ملی «مدیران فناوری اطلاعات مراکز علمی کشور» با هدف تبادل دستاوردها و تجربه‌ها با جامعه‌ علمی کشور، آشنایی با ایده‌ها و فرصت‌های تازه برای بهبود عملکرد فناوری اطلاعات و برقراری پیوند‌کاری با مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات در کشور برگزار می‌شود و با دعوت از اندیشمندان، فناوران، دانشوران و مدیران فناوری اطلاعات کشور تلاش می شود کانونی برای تبادل آرا، اندیشه‌ها و دیدگا‌ه‌های مراکز علمی فراهم کرده و با ارائة آخرین دستاوردهای کاربست این فناوری در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری، امکان به اشتراک‌گذاری دانش و تبادل تجربه‌های برتر را فراهم می‌آورد.

دستاوردهای مبتنی بر روندهای تازه حوزه فناوری اطلاعات (رایانش ابری و سریع، تجزیه و تحلیل داده و اطلاعات، داده­ های عظیم، برنامه­ ها و خدمات مبتنی بر موبایل و ...)، به­ روش­ها، نوآوری­ ها و دستاوردهای فناوری اطلاعات در مراکز علمی، فرایندها، معماری­ ها و زیرساخت­های موفق خدمات فناوری اطلاعات، مدیریت و راهبری فناوری اطلاعات، تسهیل و ایمن­ سازی ارتباطات درون­ سازمانی و میان­ سازمانی، استانداردهای طراحی، تولید و کاربست فناوری اطلاعات، امنیت­ و ایمنی اطلاعات، پردازش، تحلیل، و مدیریت اطلاعات و یافته­ های علمی، آموزش و یادگیری الکترونیکی، تجاری­ سازی، کارآفرینی و صادرات خدمات فناوری اطلاعات، آموزش، بومی­ سازی، فرهنگ­سازی و نهادینه­ سازی فناوری اطلاعات، دسترس­ پذیری، مشاهده ­پذیری و کاربردپذیری محصولات فناوری اطلاعات، پیامدهای اجتماعی- فرهنگی به­ کارگیری دستاوردهای گذشته، کنونی و آینده فناوری اطلاعات و ملاحظات اخلاقی به­ کارگیری دستاوردهای گذشته، کنونی و آینده فناوری اطلاعات از جمله محورهای این همایش هستند.

مهلت ارسال دستاوردها 20 اردیبهشت و زمان پایان ثبت نام اول خرداد ماه 94 است. هم‌چنین نتایج داوری دستاوردها در اول خرداد ماه اعلام خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه وب همایش به نشانی http://itmanc.irandoc.ac.ir/fa مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (شنبه ، 22 فروردين 1394 ، 18:01)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس