کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سمینار علمی بررسی فرصت‌های سازمان متولی غیربهره‌بردار رودخانه کارون برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

سمینار علمی بررسی فرصت‌های سازمان متولی غیربهره‌بردار رودخانه کارون برگزار می‌شود

مدیر کمیته برگزاری سمینار رودخانه کارون از برگزاری سمینار علمی با موضوع بررسی فرصت‌های سازمان متولی غیر بهره‌بردار رودخانه کارون در 15 اردیبهشت ماه امسال خبر داد.

سید حسین فاضلی در گفت وگو با خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه‌ خوزستان، اظهار کرد: رودخانه کارون که روزی می‌توانست به عنوان یک قطب آبی برجسته و چند بعدی ملی مطرح باشد، امروزه تبدیل به رود کم آب پر جزیره‌ای شده است که فقط انواع فاضلاب‌ها را منتقل می‌کند.

وی افزود: در سال 93، سمینارهای علمی متعددی مرتبط با موضوع رودخانه کارون به عنوان پیش نشست‌های کنفرانس ملی رودخانه کارون برگزار شد که این نشست‌ها با نتایج خوبی همراه بوده است. در این راستا و در سال 94 تحت عنوان پس نشست‌های کنفرانس ملی رودخانه کارون در نظر داریم سمینارهایی برای بررسی خروجی و نتایج کنفرانس ملی رودخانه کارون برگزار کنیم.

فاضلی تصریح کرد: یکی از پس نشست‌ها، سمینار علمی بررسی فرصت‌های سازمان متولی غیر بهره بردار رودخانه کارون است که با هدف بررسی علل معضلات چند بعدی رودخانه کارون و عدم به کارگیری پتانسیل‌های ملی و بین المللی آن برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: در این سمینار موضوعاتی همچون میزان وضعیت همخوانی بهره‌برداری و تولی‌گری رودخانه کارون و دیدگاه‌های مختلف دانشگاهیان، بخش کشاورزی و وضعیت کیفی زندگی کشاورزان خوزستان و راهکارهای جلوگیری از معضلات زیست محیطی بررسی می‌شوند.

مدیر کمیته برگزاری سمینار رودخانه کارون بیان کرد: این سمینار توسط مؤسسه پژوهشگران اندیشمند درمحل اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان برگزار می شود و اساتید دانشگاه، پژوهشگران، مدیران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ادارات و سازمان ها از شرکت کنندگان در این سمینار هستند.

فاضلی با بیان اینکه به شرکت کنندگان در این سمینار، گواهی نامه شرکت در سمینار اعطا خواهد شد، خاطرنشان کرد:علاقه مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این سمینارعلمی به وب سایت کنفرانس ملی رودخانه کارون به نشانی www.karoon1393.ir مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 1 ارديبهشت 1394 ، 13:56)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس