کانال تلگرام ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی وکنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

سمینار علمی بررسی فرصت‌های سازمان متولی غیربهره‌بردار رودخانه کارون برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

سمینار علمی بررسی فرصت‌های سازمان متولی غیربهره‌بردار رودخانه کارون برگزار می‌شود

مدیر کمیته برگزاری سمینار رودخانه کارون از برگزاری سمینار علمی با موضوع بررسی فرصت‌های سازمان متولی غیر بهره‌بردار رودخانه کارون در 15 اردیبهشت ماه امسال خبر داد.

سید حسین فاضلی در گفت وگو با خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه‌ خوزستان، اظهار کرد: رودخانه کارون که روزی می‌توانست به عنوان یک قطب آبی برجسته و چند بعدی ملی مطرح باشد، امروزه تبدیل به رود کم آب پر جزیره‌ای شده است که فقط انواع فاضلاب‌ها را منتقل می‌کند.

وی افزود: در سال 93، سمینارهای علمی متعددی مرتبط با موضوع رودخانه کارون به عنوان پیش نشست‌های کنفرانس ملی رودخانه کارون برگزار شد که این نشست‌ها با نتایج خوبی همراه بوده است. در این راستا و در سال 94 تحت عنوان پس نشست‌های کنفرانس ملی رودخانه کارون در نظر داریم سمینارهایی برای بررسی خروجی و نتایج کنفرانس ملی رودخانه کارون برگزار کنیم.

فاضلی تصریح کرد: یکی از پس نشست‌ها، سمینار علمی بررسی فرصت‌های سازمان متولی غیر بهره بردار رودخانه کارون است که با هدف بررسی علل معضلات چند بعدی رودخانه کارون و عدم به کارگیری پتانسیل‌های ملی و بین المللی آن برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: در این سمینار موضوعاتی همچون میزان وضعیت همخوانی بهره‌برداری و تولی‌گری رودخانه کارون و دیدگاه‌های مختلف دانشگاهیان، بخش کشاورزی و وضعیت کیفی زندگی کشاورزان خوزستان و راهکارهای جلوگیری از معضلات زیست محیطی بررسی می‌شوند.

مدیر کمیته برگزاری سمینار رودخانه کارون بیان کرد: این سمینار توسط مؤسسه پژوهشگران اندیشمند درمحل اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان برگزار می شود و اساتید دانشگاه، پژوهشگران، مدیران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ادارات و سازمان ها از شرکت کنندگان در این سمینار هستند.

فاضلی با بیان اینکه به شرکت کنندگان در این سمینار، گواهی نامه شرکت در سمینار اعطا خواهد شد، خاطرنشان کرد:علاقه مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این سمینارعلمی به وب سایت کنفرانس ملی رودخانه کارون به نشانی www.karoon1393.ir مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 1 ارديبهشت 1394 ، 13:56)

 

همایش بین المللی افق های نوین در علوم شیمی و زیست شناسی

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان