کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

نخستین کنگره بین‌المللی و جشنواره برترین‌های تولیدمثل برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

نخستین کنگره بین‌المللی و جشنواره برترین‌های تولیدمثل برگزار می‌شود

 

نخستین کنگره بین المللی تولیدمثل همراه با نخستین جشنواره برترین‌های حوزه تولیدمثل، دوم تا چهارم خرداد ماه سال جاری در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی در قالب سخنرانی‌های جامع، پانل‌های تخصصی، بحث‌های گروهی، ارائه سخنرانی‌های کوتاه و پوستر، برگزار خواهد شد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، این کنگره توسط این انجمن علمی با همکاری مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و درمان ناباروری کشور از جمله پژوهشگاه ابن سینا، پژوهشگاه رویان، انجمن علمی باروری و ناباروری ایران و با همکاری سایر مراکز درمان ناباروری و مراکز علمی تخصصی داخلی و خارجی برگزار می‌کند.

مباحث علمی این کنگره در قالب 15 محورِ تخصصی شامل گامتوژنز، لقاح و کشت جنین، بیولوژی اسپرم و آندرولوژی، لانه گزینی و گفتمان اندومتر و جنین، کاربرد سلول های بنیادی در تولیدمثل، نقش ژنتیک و اپی ژنتیک در تولیدمثل، جایگاه انجماد در تولید مثل، حفظ باروری و عوامل تهدیدکننده آن، دست ورزی های ژنتیکی در تولیدمثل، استانداردسازی و کنترل کیفیت درمراکز درمان ناباروری، تغذیه و عوامل محیطی در تولیدمثل، مباحث اخلاقی و حقوقی تولیدمثل، مردم شناسی تولیدمثل (ابعاد اجتماعی تولیدمثل)، نقش روش های تحریک تخمک گذاری در کیفیت تخمک و جنین، نقش درمان‌ها و جراحی های مردان در موفقیت روشهای کمک باروری، ناتوانی جنسی در زنان، سلامت جنسی و باروری، ارزیابی و انجماد اسپرم در حیوانات مزرعه‌ای، انجماد و انتقال جنین در حیوانات مزرعه‌ای ارائه خواهد شد، یکی از مهمترین ویژگی های این کنگره برنامه ریزی و فراهم نمودن ظرفیت آموزشی گسترده ای در قالب مجموعه کارگاه های کاربردی و تخصصی در در طی دو روز قبل و در حاشیه برنامه اصلی کنگره است.

همچنین اولین جشنواره برترین های حوزه تولید مثل با موضوع «شناسایی و معرفی برترین های حوزه تولید مثل» در سه بخش اصلی اساتید و پیشکسوتان ، محققان برتر، مقالات برتر و پایان نامه دانشجویی برتر برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است، گروه‌های هدف که در این کنگره به آنها امتیاز بازآموزی تعلق خواهد گرفت متخصصان زنان، مامایی، اورولوژی، جنین شناسی، پزشکان عمومی، دامپزشکان، همه گرایش‌های علوم پایه پزشکی، زیست شناسی، علوم آزمایشگاهی و پاتولوژی و... می باشند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کنگره می توانند به نشانی اینترنتی www.iserb.ir/iserb2015 مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 22431945 تماس بگیرند.

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه ، 3 ارديبهشت 1394 ، 18:17)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس