کانال تلگرام ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی وکنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

سومین همایش ملی کامپیوتر در سنندج آغاز شد

ایران کنفرانس

سومین همایش ملی کامپیوتر در سنندج آغاز شد

سنندج- سومین همایش ملی کامپیوتر چهارشنبه  9 اردیبهشت برای دو روز و با حضور معاون دانشجویی فرهنگی سازمان سما، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان و جمعی از اساتید و دانشجویان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین همایش ملی کامپیوتر در سال ۸۸ ، دومین همایش هم ۶ آذر سال ۹۲  برگزار شد و سومین همایش هم از امروز چهارشنبه به مدت دو روز در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برگزار می شود.

در دومین همایش ۵۱۳ مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده بود که از این تعداد ۵۳ مقاله طی دو روز به صورت سخنرانی ارائه و ۷۴ مقاله هم در قالب پوستر به نمایش گذاشته شد.

فراخوان برگزاری سومین همایش ملی کامپیوتر در اردیبهشت ماه سال ۹۳ منتشر شد و از شهریور تا اسفندماه همین سال علاقمندان فرصت ارسال مقالات به دبیرخانه همایش را داشتند.

دبیرعلمی سومین همایش ملی کامپیوتر در مراسم آغاز به کار این همایش در سنندج عنوان کرد: ۳۳۳ مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد که بیشترین مقاله ارسال شده در محور شبکه های کامپیوتری بود.

سیامک ساعدی اظهار داشت: کمیته داوران همایش که از دانشگاه های مختلف انتخاب شده بودند از میان ۳۳۳ مقاله ارسال شده ۵۵ مقاله را برای ارائه در قالب سخنرانی و ۱۶۶ مقاله را هم به صورت پوستر انتخاب کردند.

وی با بیان اینکه پنج پانل تخصصی و دو کارگاه آموزشی در این همایش برگزار می شود، بیان کرد: نخستین پانل این همایش از ساعت ۱۲ برگزار می شود.

وی برگزاری کارگاه های آموزشی را از جمله برنامه های جانبی این همایش خواند و ادامه داد: دو کارگاه آموزشی با عناوین پردازش داده های بسیار حجیم توسط حسین نادری عضو هیات علمی دانشگاه علم وصنعت ایران و نسل جدید شبکه های موبایل توسط مسعود سیدالشهدایی عضو هیات مدیره شرکت مخابرات کردستان در این همایش برگزار خواهد شد.

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه ، 10 ارديبهشت 1394 ، 17:55)

 

همایش بین المللی افق های نوین در علوم شیمی و زیست شناسی

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان