کانال تلگرام ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی وکنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

نهمین همایش ملی گیاهان دارویی و کشاورزی پایدار

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

نخستین کنفرانس بین‌المللی عمران، معماری و توسعه اقتصاد شهری برگزار شد

ایران کنفرانس

نخستین کنفرانس بین‌المللی عمران، معماری و توسعه اقتصاد شهری برگزار شد

نخستین کنفرانس بین‌المللی عمران، معماری و توسعه اقتصاد شهری، با حضور صاحب‌نظران حوزه اقتصاد و عمران، اعضای هیئت رئیسه شوراهای استان فارس و شیراز، نمایندگان مجلس، اساتید دانشگاه و شهردار شیراز در محل اتاق بازرگانی این شهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)‌ منطقه فارس، رئیس شورای استان فارس در این کنفرانس با اشاره به لزوم اجرایی شدن مدیریت هماهنگ و واحد شهری برای رفع بخش اعظمی از چالش‌ها در کلانشهرها، گفت: شوراها منشا بروز تحولات مثبتی هم در شهرها و هم در روستاها بوده‌اند.

غلامحسین یعقوبی با یادآوری اینکه موضوع عمران و شهرسازی از صدر اسلام مد نظر بوده است، گفت: برنامه‌ریزی و تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ شورایی، اجرای اقدامات عمرانی و زیباسازی متناسب با نیازهای امروز و فردا و شاخصه‌های جوامع مختلف و با در نظر گرفتن شاخصه‌های علمی و تداوم و تسهیل روند توسعه متوازن شهرها در حال انجام است اما هنوز تا رسیدن به نتیجه مطلوب فاصله داریم.

وی خاطرنشان کرد: به‌ جای برگزاری چنین کنفرانس‌هایی افراد باید با بازدید از مناطق مختلف شهری و روستایی، مسائل را از نزدیک دیده و ارزیابی کنند.

دبیر اجرایی نخستین کنفرانس بین‌المللی «عمران، معماری و توسعه اقتصادی» نیز در ادامه این مراسم با بیان اینکه تولیدات دانشگران ما حالت کاربردی ندارد و صنعت نیز بهره کافی از جدیدترین دستاوردهای علمی نبرده است، گفت: با پیگیری موضوع بهبود وضعیت عمران شهرها و توسعه شهری تلاش خواهیم کرد نقاط ضعف این مشکل را برطرف کنیم.

علیرضا مجری با اشاره به اینکه 400 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شده، گفت: 250 مقاله پس از داوری پذیرفته شده که در این کنفرانس یک روزه 100 مقاله به شکل پوستر و پنج مقاله به صورت سخنرانی ارائه خواهد شد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 15 ارديبهشت 1394 ، 17:34)

 

همایش بین المللی افق های نوین در علوم شیمی و زیست شناسی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان