کانال تلگرام ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی وکنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنگره سرطان پستان بستری مناسب برای همکاری تحقیقاتی با دنیاست

ایران کنفرانس

کنگره سرطان پستان بستری مناسب برای همکاری تحقیقاتی با دنیاست

هشتمین کنگره سرطان پستان جهاد دانشگاهی 6 تا 8 آبان ماه در محل سالن اجتماعات کتابخانه ملی برگزار می‌شود. همچنین دریافت مقالات کنگره از اول اردیبهشت ماه از طریق سامانه آغاز شده و تا پایان تیرماه ادامه دارد.

دکتر آسیه الفت بخش در گفت‌و‌گو با خبرنگار پژوهشی ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، گفت: یکی از امتیازات برگزاری کنگره به صورت بین‌المللی، پذیرش مقاله از سایر کشورها، حضور پژوهشگران خارجی و تبادل نظر و اطلاعات با آنها و شناساندن پژوهشکده سرطان پستان در سطح بین‌المللی به ویژه در میان کشورهای همسایه است.

دبیر اجرایی کنگره بین المللی سرطان پستان با اشاره به این که این کنگره امسال به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود، گفت: مهمترین هدف بین المللی شدن کنگره، ایجاد بستری مناسب برای همکاری‌های علمی پژوهشکده با مراکز تحقیقاتی دنیا است. عملکرد مناسب اطلاع رسانی از طریق سایت انگلیسی این کنگره نیز کمک شایانی در زمینه دریافت مقالات و تبادل نظر با محققان خارجی دارد.

وی در خصوص جایگاه ایران برای برگزاری این همایش در سطح بین المللی گفت: پیشرفت دانش پزشکی در کشور بسیار چشمگیر است. پزشکان و پژوهشگران کشورمان و به ویژه اعضاء هیات علمی پژوهشکده سرطان پستان به هر نحو ممکن از جمله مطالعه مقالات جدید، شرکت در کنگره های خارجی و حضور در کنگره‌های داخلی تلاش می کنند تا اطلاعات خود را به روز کنند.

الفت بخش افزود: بنا به اعتقاد بسیاری از بیماران مراجعه کننده از کشورهای آسیایی و اروپایی، دانش پزشکی ایران پیشرفته است و با توجه به بحث توریسم درمانی که امروز فعال شده و بسیاری از بیماران از کشورهای اطراف جهت معالجه به این مرکز مراجعه می‌کنند، ایران در میان کشورهای حوزه خلیج فارس و حتی خاورمیانه در برگزاری همایش های بین المللی تخصصی ارجحیت دارد.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه ، 23 ارديبهشت 1394 ، 17:29)

 

همایش بین المللی افق های نوین در علوم شیمی و زیست شناسی

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان