سومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی

ارسال بیش از 290 مقاله به دبیرخانه همایش ملی «گردشگری و توسعه پایدار»

ایران کنفرانس

ارسال بیش از 290 مقاله به دبیرخانه همایش ملی «گردشگری و توسعه پایدار»

همایش ملی «گردشگری و توسعه پایدار»، 29 اردیبهشت ماه امسال با تاکید بر چالش‌ها و راهکارهای کاربردی در صنعت گردشگری و در 18 محور در تالار دانش دانشکده علوم انسانی دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، دکتر علی اکبر امین بیدختی، با بیان این که به دبیرخانه این همایش ملی، 298 مقاله ارسال شد که از این تعداد، 155 عنوان مقاله با رای هیئت داوران پذیرفته شد، اظهار کرد: از بین مقالات پذیرش شده، 15 مقاله به صورت سخنرانی در این همایش یک روزه ارائه می‌شود و بقیه در مجموعه مقالات به چاپ می‌رسد.

وی تصریح کرد: دکتر ولی تیموری، مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و محمد وکیلی، استاندار سمنان از سخنرانان این همایش هستند.

رئیس دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان با اشاره به اینکه در این همایش راهکارهای کاربردی برای رونق بخش گردشگری ارائه و سعی می‌شود قدمی جهت بر طرف شدن مشکلات پیش روی این صنعت برداشته شود، افزود: گردشگری و توسعه پایدار، گردشگری در افق 1404، گردشگری و جهانی شدن، گردشگری و اقتصاد، گردشگری و فرهنگ، گردشگری و سیاست، گردشگری و مدیریت، گردشگری مذهبی، گردشگری سلامت، گردشگری شهری، گردشگری روستایی، گردشگری ورزشی، گردشگری رویدادها، گردشگری بین‌الملل، بازاریابی گردشگری، گردشگری و بیابان، اکوتوریسم، ژئوتوریسم، گردشگری و اقلیم از محورهای این همایش یک روزه است.

وی با بیان اینکه ایران با دارا بودن تنوع اقلیمی کم نظیر، فرهنگی و تاریخ کهن، وجود آثار باستانی فراوان و جاذبه‌های طبیعی و دیدنی نادر، همواره جزو ده کشور برتر در زمینه دارا بودن منابع گردشگری محسوب می‌شود، افزود: کشورمان در میان 150 کشور عضو سازمان جهانی توریسم در بخش توریسم پذیری در مقام هفتاد و پنج قرار دارد.

بیدختی اظهار کرد: سهم بسیار ناچیز ایران در صنعت گردشگری نشان دهنده آن است که صنعت گردشگری نتوانسته نقش خود را به عنوان یک عامل توسعه اقتصادی کشور و معرفی ایران به عنوان یک کشور توریستی و فرهنگی به خوبی ایفا کند.

رئیس دانشکده گردشگری دانشگاه سمنان خاطرنشان کرد: جمعیت جوان، نرخ بالای بیکاری، لزوم افزایش درآمد ارزی و سرمایه گذاری خارجی و توجه بیش از بیش به این صنعت می‌تواند زمینه رسیدن به اشتغال کامل، افزایش درآمد ارزی، معرفی تمدن و فرهنگ ایران به جهانیان، تعامل گسترده و سازنده با کشورهای دنیا و درهم شکستن مرزهای قومی و اقلیتی را فراهم کند.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 29 ارديبهشت 1394 ، 17:42)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس