برگزاری همایش ملی آسیب‌های پنهان با محوریت زیست دانشجویی

ایران کنفرانس

برگزاری همایش ملی آسیب‌های پنهان با محوریت زیست دانشجویی

ششمین همایش سراسری آسیب‌های پنهان با محوریت زیست دانشجویی در سنندج آغاز شد.

به گزارش خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کردستان، ششمین همایش سراسری آسیب های پنهان  (چهارم خردادماه) در تالار مولوی دانشگاه کردستان آغاز شد.

براساس این گزارش؛ 111 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است که پس از داوری 23 مقاله در قالب پوستر و 12 مورد نیز در قالب سخنرانی پذیرفته شده‌اند.

همچنین در این همایش 10 مورد از مقالات برتر به شیوه سخنرانی‌ ارائه می‌شود و 2 پنل پنج نفره با حضور اساتید دانشگاه‌ها و برخی از مسئولین کشوری و استانی نیز برگزار خواهد شد.

دکتر حمیدرضا مجردی، رییس جهاد دانشگاهی واحد کردستان، سید حسن موسوی چلک، رییس انجمن مددکاران اجتماعی ایران و دبیر علمی همایش، دکتر مهدی فیض، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور، دکتر قنبری، معاون فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین یکی از مسئولین استانداری سخنرانان اصلی این همایش هستند.

لازم به ذکر است این همایش یک روزه پس از معرفی مقالات برتر، بعدازظهر روز دوشنبه در دانشگاه کردستان به کار خود پایان می ‌دهد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 5 خرداد 1394 ، 18:37)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس