دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

کنفرانس ملی علوم زمین و توسعه شهری در دانشگاه تبریز برگزار شد

ایران کنفرانس

کنفرانس ملی علوم زمین و توسعه شهری در دانشگاه تبریز برگزار شد

اولین کنفرانس ملی علوم زمین و توسعه شهری، با ارایه 330 مقاله با حضور جمعی از مسئولان، مدیران، محققان، اساتید و دانشجویان این حوزه در دانشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌ شرقی، شهرام روستایی، دبیر همایش با بیان اینکه با فراخوان این همایش بیش از 550 مقاله به دبیرخانه ارسال شد، تصریح کرد: از این تعداد 330 مقاله پذیرفته شد و از این میزان هم 300 مقاله به صورت پوستر و چاپ در مجموعه مقالات و30 مقاله در قالب سخنرانی در طول برگزاری این همایش ارایه می شود.

وی افزود: شهر تبریز دارای معضلات عدیده‌ای در بحث شهرنشینی و مدیریت شهری است که امیدواریم با مدیریت علمی، شاهد روزی شویم که در استان بحرانی نداشته باشیم و این مهم در سایه همکاری مدیریت اجرایی و اساتید دانشگاه‌ها ممکن است.

وی، همچنین نقش ژئومورفولوژی و تکتونیک در توسعه شهری، نقش فناوری‌های نوین و سنجش از دور در توسعه شهری، شهرسازی و توسعه پایدار، عمران و معماری پایدار و توسعه شهری، نقش اقلیم در توسعه شهری، نقش مناطق آزاد در توسعه شهری، جغرافیای سیاسی، امنیت و توسعه شهری، منابع طبیعی علوم محیط زیست و توسعه شهری، گردشگری و توسعه شهری و نقش مدیریت ریسک و بحران در توسعه، ایجاد فرصت هایی برای تعامل علمی و همکاری های آینده به صورت یکپارچه و منسجم برای به اشتراک گذاری دانش و تجربه در زمینه های مختلف علوم زمین و ایجاد همگرایی بین گرایش ها و رشته های مختلف علوم جغرافیایی وشهرسازی را از جمله اهداف این کنفرانس بیان کرد.

بر پایه همین گزارش، برگزاری پانل های تخصصی در حوزه علوم زمین و توسعه شهری با حضور اساتید و صاحب نظرانی از دانشگاه های سراسر کشور، از دیگر برنامه های این همایش بود.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه ، 11 خرداد 1394 ، 12:33)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان