کانال تلگرام ایران کنفرانس

کنفرانس بوک جستجوگر کنفرانس

کنفرانس ملی علوم زمین و توسعه شهری در دانشگاه تبریز برگزار شد

ایران کنفرانس

کنفرانس ملی علوم زمین و توسعه شهری در دانشگاه تبریز برگزار شد

اولین کنفرانس ملی علوم زمین و توسعه شهری، با ارایه 330 مقاله با حضور جمعی از مسئولان، مدیران، محققان، اساتید و دانشجویان این حوزه در دانشگاه تبریز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌ شرقی، شهرام روستایی، دبیر همایش با بیان اینکه با فراخوان این همایش بیش از 550 مقاله به دبیرخانه ارسال شد، تصریح کرد: از این تعداد 330 مقاله پذیرفته شد و از این میزان هم 300 مقاله به صورت پوستر و چاپ در مجموعه مقالات و30 مقاله در قالب سخنرانی در طول برگزاری این همایش ارایه می شود.

وی افزود: شهر تبریز دارای معضلات عدیده‌ای در بحث شهرنشینی و مدیریت شهری است که امیدواریم با مدیریت علمی، شاهد روزی شویم که در استان بحرانی نداشته باشیم و این مهم در سایه همکاری مدیریت اجرایی و اساتید دانشگاه‌ها ممکن است.

وی، همچنین نقش ژئومورفولوژی و تکتونیک در توسعه شهری، نقش فناوری‌های نوین و سنجش از دور در توسعه شهری، شهرسازی و توسعه پایدار، عمران و معماری پایدار و توسعه شهری، نقش اقلیم در توسعه شهری، نقش مناطق آزاد در توسعه شهری، جغرافیای سیاسی، امنیت و توسعه شهری، منابع طبیعی علوم محیط زیست و توسعه شهری، گردشگری و توسعه شهری و نقش مدیریت ریسک و بحران در توسعه، ایجاد فرصت هایی برای تعامل علمی و همکاری های آینده به صورت یکپارچه و منسجم برای به اشتراک گذاری دانش و تجربه در زمینه های مختلف علوم زمین و ایجاد همگرایی بین گرایش ها و رشته های مختلف علوم جغرافیایی وشهرسازی را از جمله اهداف این کنفرانس بیان کرد.

بر پایه همین گزارش، برگزاری پانل های تخصصی در حوزه علوم زمین و توسعه شهری با حضور اساتید و صاحب نظرانی از دانشگاه های سراسر کشور، از دیگر برنامه های این همایش بود.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه ، 11 خرداد 1394 ، 12:33)

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

کانال راهنمای اپلای پلی تکنیک میلان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان