کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

برگزاری سمینار "رویکردهای نوین در بهبود کیفیت آلیاژهای آلومینیوم و منیزیم" در دانشگاه اراک

ایران کنفرانس

برگزاری سمینار "رویکردهای نوین در بهبود کیفیت آلیاژهای آلومینیوم و منیزیم" در دانشگاه اراک

سمینار یک روزه " رویکردهای نوین در بهبود کیفیت آلیاژهای آلومینیوم و منیزیم" روز چهارشنبه 20 خرداد ماه سال جاری در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اراک برگزار می‌شود.

دکتر ابوالفضل براتی رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه اراک در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه مرکزی، گفت: این سمینار به همت دفتر ارتباط با صنعت و فناوری و دفتر انتقال تکنولوژی دانشگاه اراک و با همکاری سازمان صنایع و معادن استان مرکزی در راستای سیاست‌های کلان این دانشگاه و تاکید ریاست این دانشگاه مبنی بر بهبود ارتباط دانشگاه اراک و صنایع استان مرکزی، برگزار خواهد شد.

وی افزود: این سمینار با دعوت دانشگاه اراک و حضور صنایع مرتبط با آلیاژهای آلومینیوم و آلیاژهای منیزیم استان مرکزی و نیز برخی شرکت‌های بزرگ استان‌های دیگر برگزار می‌شود.

وی افزود: برنامه اصلی این سمینار سخنرانی پرفسور کیم از کشور کره جنوبی (S. K. Kim از موسسهKorea Institute Industrial Technology (KITECH) و دکتر قاسم عیسی‌آبادی استادیار گروه مهندسی مواد و متالورژی دانشگاه اراک خواهد بود.

براتی تصریح کرد: پرفسور کیم جزو محققان برتر کشور کره جنوبی طی یک دهه گذشته بوده و بارها توسط مسئولین دولتی این کشور به دلیل خدمات ارزنده‌ای که به صنایع این کشور ارائه داده مورد تقدیر قرار گرفته است.

این عضو هیئت علمی گروه مهندسی شیمی دانشگاه اراک اضافه کرد: تلاش‌های دانشگاه اراک در راستای انتقال تکنولوژی‌های پیشرفته مرتبط با بهبود و افزایش کیفیت آلیاژهای آلومینیوم و منیزیم به صنایع مادر استان در این حوزه است.

وی افزود: از برنامه‌های جنبی این سمینار می توان به برگزاری جلساتی با حضور پرفسور کیم در راستای برگزاری دوره‌های کارشناسی ارشد مشترک میان دانشگاه اراک و موسسه KITECH و نیز مشارکت دانشگاه اراک و این موسسه در راستای تاسیس آن در دانشگاه اراک و نیز مشارکت دانشگاه اراک در راستای انتقال تکنولوژی از این موسسه به صنایع کشور اشاره کرد.

KITECH موسسه‌ای دولتی است که زیر نظر دولت کره جنوبی و در راستای توانمندسازی صنایع این کشور در حوزه‌های علم و مهندسی مواد، مکاترونیک و الکترونیک فعالیت دارد.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه ، 18 خرداد 1394 ، 17:51)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس