کانال تلگرام ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی وکنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

همایش ملی فقه و هنر در قم برگزار می‌شود

ایران کنفرانس

همایش ملی فقه و هنر در قم برگزار می‌شود

قم - معاون پژوهش مدرسه اسلامی هنر از برگزاری همایش ملی فقه و هنر در دی‌ماه سال‌جاری در قم خبر داد.

حجت الاسلام مهدی همازاده در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: همایش ملی فقه و هنر با همکاری مدرسه اسلامی هنر قم و با حمایت شورای فرهنگ عمومی، شورای انقلاب فرهنگی و برخی از نهادهای علمی و پژوهشی دی‌ماه سال جاری در قم برگزار می‌شود.

وی به اهداف برگزاری این همایش اشاره کرد و گفت: ایجاد جرقه‌ای در فضای علمی و فقهی حوزه برای رفتن به سمت اجتهاد تخصصی در زمینه هنر یکی از اهداف برگزاری این همایش است.

دبیر اجرایی همایش ملی فقه و هنر ادامه داد: آنچه در زمینه مباحث هنری در حوزه رواج دارد یک سلسله مباحثی است که در کتاب مکاسب به آن اشاره شده و یک حاشیه‌های جزئی نیز برای آن نوشته شده است اما در عرصه جدید هنر دچار تحولاتی شده و با موضوعاتی مرتبط شده که نیازمند بررسی است.

وی افزود: موضوعات روز در زمینه هنر و همچنین تحول در موضوعاتی که در گذشته در این باب وجود داشته است نیز از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

حجت الاسلام همازاده با اشاره به اینکه فراخوان ارسال مقاله که ویژه اساتید و تحصیل‌کردگان شاخه‌های مختلف حقوق در دانشگاه و همچنین حوزویان است به‌زودی اعلام می‌شود، ابراز کرد: مباحث روش‌شناسی فقاهت هنر، بررسی زمان‌بندی احکام هنر، بازبینی احکامی که در زمینه هنر وجود دارد، اصطلاحات هنری، جایگاه عرف در فقه هنر، نقش انگیزه و محتوا و مالکیت هنری از جمله محورهای تعیین‌شده است.

معاون پژوهش مدرسه اسلامی هنر با بیان اینکه مقالات باید پژوهش محور باشد، گفت: با رایزنی‌هایی که با مجلات معتبر علمی و پژوهشی و هنری صورت گرفته مقالات برتر در این مجلات به چاپ می‌رسد.

وی سخنرانان این همایش را که دی‌ماه برگزار خواهد شد، آیت الله علیدوست، صادقی رشاد و آیت الله جواد فاضل لنکرانی عنوان کرد.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 7 تیر 1394 ، 15:41)

 

همایش بین المللی افق های نوین در علوم شیمی و زیست شناسی

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان