چهارمین کنفرانس ملی تحقیقات کاربردی در مهندسی برق، مکانیک ، کامپیوتر و فناوری اطلاعات

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

تمدید مهلت ارسال مقاله به نهمین کنگره سالیانه «دانش اعتیاد»

ایران کنفرانس

تمدید مهلت ارسال مقاله به نهمین کنگره سالیانه «دانش اعتیاد»

پذیرش خلاصه مقاله در نهمین کنگره سالیانه «دانش اعتیاد» که در شهریورماه امسال برگزار می‌شود، تا پایان تیرماه تمدید شد.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، نهمین کنگره سالیانه دانش اعتیاد از 18 تا 20 شهریور ماه امسال به همت دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در سالن همایش‌های رازی برگزار می‌شود. شروع پذیرش خلاصه مقالات در این کنگره از اول بهمن 93 آغاز شده و هم اکنون این مهلت تا پایان تیرماه 94 تمدید شده است.

نهمین کنگره سالیانه دانش اعتیاد با بررسی ابعاد مختلف موضوع اعتیاد قصد دارد تا با گردهم آوردن پژوهشگران و علاقه‌مندان به این حوزه در قالب پانل‌های تخصصی با محوریت سیاستها و برنامه‌ها در کاهش تقاضا، کاهش آسیب، مصرف الکل و عوارض آن، رفتارهای اعتیادی، بیولوژی اعتیاد، ژنتیک و اپی‌ژنتیک، تشخیص و سنجش اعتیاد، مصرف الکل و عوارض آن، رواندرمانی‌های اعتیاد، رفتارهای جنسی در سوءمصرف مواد، فناوری‌های شناختی در طب، پرستاری و مددکاری، ارزیابی آزمایشگاهی و سنجش مواد محرک، مشکلات جسمی، اختلالات همراه روانپزشکی در اعتیاد، پژوهش در اعتیاد و اپیدمیولوژی مصرف مواد، پیشگیری از اعتیاد، اعتیاد و مسائل قانونی، ابعاد شناختی اعتیاد، اعتیاد و ابعاد فرهنگی، درمان و بازتوانی در اعتیاد، اعتیاد در کودکان و نوجوانان، مسائل اجتماعی و اعتیاد، مداخلات شناختی در اختلالات اعتیادی، اعتیاد در گروه‌های خاص، اعتیاد و مسائل قانونی، اعتیاد و زنان به بحث و تبادل نظر و بررسی آخرین دستاوردهای این حوزه بپردازد.

این کنگره، 18 شهریور ماه در سالن اصلی همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران افتتاح و جوایز سخنرانی و پوستر برتر ایزاما نیز در همین روز به برگزیدگان اهدا می‌شود. جایزه طب اعتیاد ایزاما با هدف حمایت و تشویق محققان جوان زیر 35 سال به انجام پژوهش در زمینه اعتیاد راه‌اندازی شده است.

جوایز به خلاصه مقالات ارسال شده بر اساس بررسی‌های نهایی اهدا می‌شود و تمامی خلاصه مقالات پذیرفته شده در کنگره نیز نمایه خواهند شد.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت www.ascongress.ir مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (جمعه ، 12 تیر 1394 ، 07:05)

 

http://www.3iccacs.com/fa

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان