کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

فراخوان ارسال مقاله به همایش ملی «علوم انسانی قرآن بنیان»

ایران کنفرانس

فراخوان ارسال مقاله به همایش ملی «علوم انسانی قرآن بنیان»

همایش ملی «علوم انسانی قرآن بنیان» باهدف کمک به طرح تحول علوم انسانی و نظام‌سازی علمی و نیز افزایش تولیدات علمی در حوزه‌ علوم انسانی با مشارکت چندین دانشگاه و مراکز آموزش عالی کشور برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، به همت دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه علامه، همایش علوم انسانی قرآن بنیان (چستی، چرائی و چگونگی) اردیبهشت ماه سال ۹۵ در دانشگاه علامه طباطبائی برگزارمی شود.

دکتر حمیدرضا بصیری، عضو هیأت علمی گروه قرآن و حدیث دانشکده الهیات و معارف اسلامی دانشگاه علامه طباطبایی افزود: این همایش در راستای کمک بر طرح تحول علوم انسانی و نظام‌سازی علمی و نیز افزایش تولیدات علمی در حوزه‌ علوم انسانی با مشارکت چندین دانشگاه و مراکز آموزش عالی کشور اردیبهشت ماه سال آینده در دانشگاه علامه طباطبائی برگزار خواهد شد.

وی تحلیل و بررسی چیستی، چرائی و چگونگی علوم انسانی قرآن بنیان را از محورهای اصلی این همایش برشمرد و گفت: طی این همایش استادان، صاحبنظران علوم انسانی و قرآنی در بخش چیستی به بررسی مبانی قرآنی- روائی، مبانی عقلی و علمی، آراء و اندیشه‌های دانشمندان در این حوزه، تاریخ تطور اندیشه علوم انسانی قرآن بنیان و مطالعات تطبیقی بین ادیانی و در بخش چرائی به بررسی اهداف، آثار و ضرورت‌های علمی و اجتماعی و اقتضائات و ظرفیت‌های علوم انسانی قرآن بنیان و در بخش چگونگی نیز به بررسی الزامات علمی، الزمات اجرائی، آینده پژوهشی، راهبردها، الگوها، مدیریت و نظام‌سازی علوم انسانی قرآن بنیان خواهند پرداخت.

وی در خاتمه با دعوت از استادان و صاحبنظران برای ارسال مقاله به این همایش افزود: علاقه‌مندان می‌توانند از طریق مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی دانشکده الهیات و معارف اسلامی و یا نشانی الکترونیکی این همایش آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید نسبت به کسب اطلاعات بیشتر و ارسال مقالات خود اقدام کنند.

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس