فراخوان چهاردهمین جایزه علوم و تکنولوژی بانک توسعه اسلامی منتشر شد

ایران کنفرانس

فراخوان چهاردهمین جایزه علوم و تکنولوژی بانک توسعه اسلامی منتشر شد

فراخوان چهاردهمین دوره اعطای جایزه یکصد هزار دلاری علوم و تکنولوژی بانک توسعه اسلامی در سال 2016 میلادی منتشر شد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، بانک توسعه اسلامی در نظر دارد به منظور شناسایی و تشویق موسسات شایسته و ایجاد فضای رقابتی بین موسسات علمی و تحقیقاتی 56 کشور عضو، حسب روال هر ساله، سه جایزه که هر یک شامل جایزه نقدی به مبلغ یکصد هزار دلار، نشان افتخار و گواهینامه است را به سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی که دارای تحقیقات و دستاوردهای برجسته در رشته‌های علوم و فناوری هستند، اعطا کند.

این تحقیقات باید دارای تاثیرات قابل ملاحظه بر توسعه اجتماعی، اقتصادی کشورهای عضو بوده و در یکی از زمینه‌های مهندسی مواد، بیوتکنولوژی، داروسازی و پزشکی، کشاورزی، فناوری اطلاعات، علوم دارویی، میکروالکترونیک صنعتی، نانو تکنولوژی و منابع انرژی جایگزین باشند.

تقدیر و تشویق موسسات برتر و رقابت موثر بین موسسات علوم و تحقیقاتی کشورهای عضو و افزایش آگاهی از اقدامات بالقوه کشورها از جمله اهداف مهم این رقابت بوده و در سه گروه شامل مشارکت‌های علمی در توسعه اقتصادی و اجتماعی اعضا، تحقیق و مشارکت در علوم پایه و تحقیقات علمی موثر در کشورهای کمتر توسعه یافته عضو بانک است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب سایت بانک توسعه اسلامی به نشانی www.isdb/org از بخش جایزه علوم و فناوری در صفحه اول سایت، نسخه الکترونیکی فرم‌های مرتبط را تکمیل و حداکثر تا تاریخ 8 آذر ماه 1394 از طریق نشانی الکترونیکی آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید به بخش مربوطه بانک مذکور ارسال کنند.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 27 مرداد 1394 ، 14:53)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس