سمینار بین­ المللی «شریعتی و آینده علوم انسانی» برگزار می شود

ایران کنفرانس

سمینار بین­ المللی «شریعتی و آینده علوم انسانی» برگزار می شود

انجمن جامعه شناسی ایران با همکاری پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات، سمینار بین المللی «شریعتی و آینده علوم انسانی» را در آذر ماه سال جاری با حضور سخنرانان ایرانی و خارجی برگزار می کند.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا از اساتید، پژوهشگران، اندیشمندان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی علاقمند به مطالعۀ شالوده ها و چشم اندازهای تاریخی، ادبی، دین پژوهانه، فلسفی و جامعه شناختی اندیشه های شریعتی دعوت شده با ارایه مقالات خود به دو زبان فارسی یا انگلیسی در برگزاری این رخداد علمی مشارکت کنند.

محورهای همایش شامل بازخوانی اندیشۀ شریعتی به مثابۀ روشنفکر و پژوهشگر علوم انسانی: رویکردها و نقدها، نسبت شریعتی با سنت های اندیشه اجتماعی و جریان های دین پژوهی معاصر، کاربرد جامعه شناسی شناخت برای فهم اندیشه های شریعتی، طرح و نقد کارنامه ایران شناختی و اسلام شناختی شریعتی، دیدگاه های شریعتی در بارۀ ویژگی های جهان معاصر

شریعتی به مثابۀ پژوهشگر مطالعات فرهنگی، بنیان ها و چشم اندازهای تاریخی، فلسفی و جامعه شناختی در اندیشه شریعتی، شریعتی و مطالعات پسااستعماری، بازخوانی ظرفیت های اندیشه شریعتی برای دانش انسانیِ آکادمیک، انتقادی، سیاستی و مردم مدار و چشم اندازهای آینده پژوهانه اندیشه شریعتی برای علوم انسانی و علوم اجتماعی فردا است.

مهلت ارسال خلاصه مقالات، 30 شهریور، اصل مقالات، 15 آبان ماه و زمان برگزاری سمینار، 23 و 24 آذرماه است.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ثابت 88052301 تماس بگیرند.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 1 شهریور 1394 ، 17:02)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس