دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

کانال تلگرام ایران کنفرانس

برگزاری ششمین همایش بین‌المللی علوم علف‌های هرز ایران در خراسان جنوبی

ایران کنفرانس

برگزاری ششمین همایش بین‌المللی علوم علف‌های هرز ایران در خراسان جنوبی

رئیس دانشگاه کشاورزی بیرجند، از برگزاری همایش بین‌المللی علوم علف‌های هرز ایران از تاریخ 10 تا 12 شهریور ماه امسال در خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، محمدحسن سیاری در جمع خبرنگاران گفت: آموزشکده کشاورزی در سال 1358 تاسیس و در سال 1373 با پذیرش دانشجو در رشته اصلاح نباتات و زراعت شروع به فعالیت کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر 1400 دانشجو در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند، افزود: در مقطع کارشناسی 1000 دانشجو، در مقطع کارشناسی ارشد 350 دانشجو و در مقطع دکتری 40 دانشجو در این دانشکده مشغول به تحصیل هستند.

رئیس دانشگاه کشاورزی بیرجند با اشاره به اینکه گروه زراعت با 17 عضو هیات علمی یکی از قدیمی‌ترین گروه‌های آموزشی در این دانشکده است، تصریح کرد: به همت دانشکده کشاورزی ششمین همایش بین‌المللی علوم علف‌های هرز ایران در خراسان جنوبی با حضور 170شرکت کننده برگزار می­‌شود.

سیاری تاکید کرد: هدف از برگزاری این همایش جلب توجه اندیشمندان، محققان و مسئولان به ضرر و زیان علف‌های هرز به کشاورزی، انعکاس تحقیقات انجام شده در حوزه نباتات وتبادل اطلاعات و تجربیات است.

وی ادامه داد: پروفسور استرایبیگ، رئیس کارگروه آموزش انجمن علف‌های هرز اروپا از کشور دانمارک و دکتر بوهرن، رئیس کار گروه گیاهان مهاجم در انجمن علمی اروپا از سوئیس و دکتراسکندر زند معاون وزیر جهادکشاورزی و دکتر محمدعلی باغستانی رئیس مرکز حفظ نباتات کشور در این همایش حضور دارند.

آخرین بروزرسانی (دوشنبه ، 9 شهریور 1394 ، 04:17)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان