کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ارائه 74 مقاله درباره اختلالات خواب در همایش «انجمن علمی روانپزشکان ایران»

ایران کنفرانس

ارائه 74 مقاله درباره اختلالات خواب در همایش «انجمن علمی روانپزشکان ایران»

سی و دومین همایش سالیانه «انجمن علمی روانپزشکان ایران» با تمرکز بر «اختلالات خواب»، 21 تا 24 مهر ماه امسال در سالن همایش‌های بیمارستان میلاد تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، دکتر میرفرهاد قلعه بندی، دبیر علمی این همایش گفت: با توجه به اهمیت و شیوع اختلالات خواب و اینکه خواب و اختلالات آن در بهداشت عمومی و نیز در بهداشت روان نیاز به توجه ویژه‌ای دارد، انجمن علمی روانپزشکان ایران محور اصلی همایش امسال خود را «روانپزشکی و اختلالات خواب» قرار داده است.

وی افزود: طی چهار روز برپایی همایش، سمپوزیوم‌های متعددی با موضوعات مدیریت اختلالات روانپزشکی مقاوم به درمان، نگاه نقادانه به کاربرد ابزار در روانپزشکی، نگرش روانشناختی بر نقش شبکه‌های اجتماعی، مشکلات اختلال هویت جنسی، روانپزشکی نظامی و بحران، طب جنسی، افسردگی مقاوم به درمان و سلامت روانی اجتماعی برگزار می‌شود.

قلعه‌بندی تصری کرد: رؤیا و روان درمانی، اختلالات خواب در کودکان و نوجوانان، اختلالات خواب در سندرم استرس پس از ضربه، اختلالات خواب و بیماری‌های جسمی، خواب و بیماری عصب روانشناختی، خواب و رؤیا و نابسامانی‌های آن در هنر و ادبیات و نقش آزمایشگاه خواب در روانپزشکی از دیگر سمپوزیوم‌هایی است که قرار است همزمان با برپایی این همایش برکزار شوند.

دبیر علمی سی و دومین همایش سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران گفت: این همایش که به «روانپزشکی جامعه نگر» تاکیدی خاص دارد، موضوع یکی از سمپوزیوم‌های خود را به «سلامت روانی - اجتماعی» اختصاص داده است که سخنرانی‌هایی درمورد آینده روانپزشکی در ایران و جهان و توانبخشی روانی - اجتماعی در قرن 21 نیز در این راستا ارائه می‌شود.

وی افزود: 97 مقاله به دبیرخانه انجمن رسیده است که 24 مقاله برای ارائه شفاهی و 50 مقاله برای ارائه به صورت پوستر انتخاب شده‌اند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.psychiatrist.ir مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 15 شهریور 1394 ، 03:51)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس