برگزاری سلسله همایش‌ها و کارگاه‌های «صلح و سلام» در دانشگاه آزاد

ایران کنفرانس

برگزاری سلسله همایش‌ها و کارگاه‌های «صلح و سلام» در دانشگاه آزاد

در جلسه شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی، موضوع برگزاری سلسله همایش ها، جشنواره ها و کارگاه هایی با عنوان «صلح و سلام» با همکاری سازمان های مردم نهاد و بخش های دولتی که با دانشگاه آزاد اسلامی تفاهمنامه همکاری دارند، به تصویب رسید.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد در جلسه شورای راهبردی فرهنگی دانشگاه آزاد با اشاره به ادغام دو معاونت فرهنگی و دانشجویی اظهار داشت: قبل از ادغام، هر یک از دو معاونت برنامه راهبردی خود را در شورای دانشگاه به تصویب رساندند، به همین خاطر پیشنهاد می شود، در کارگروه های شورای دانشگاه که از ارکان اصلی این دانشگاه محسوب می شود، دو سند مصوب مجددا مطرح و تلفیق شود.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت جایگاه دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: دانشجویان عنصر اصلی و نیروی محرکه در جهت رشد و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی به شمار می روند، به همین خاطر باید برای رفاه حال آنان در حوزه خدمات دانشجویی برنامه ریزی های صورت گیرد.

آخرین بروزرسانی (جمعه ، 27 شهریور 1394 ، 16:28)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس