سومین کنفرانس بین‌المللی «رباتیک و مکاترونیک»

ایران کنفرانس

سومین کنفرانس بین‌المللی «رباتیک و مکاترونیک»

سومین کنفرانس بین‌المللی «رباتیک و مکاترونیک»، 15 تا 17 مهرماه امسال توسط انجمن رباتیک ایران و انجمن مکاترونیک ایران در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، هدف از برگزاری این کنفرانس ایجاد فضایی علمی با حضور انجمن‌های مرتبط جهت تبادل نظر میان محققان و صاحبان صنایع و ایجاد ارتباط مستقیم میان آنها است.

با توجه به رشد روزافزون تکنولوژی در جوامع بین‌الملل، نیاز به پیشرفت در حوزه رباتیک و مکاترونیک جهت همگام شدن با کشورهای در حال رشد امری ضروری است. از آنجا که ایران از جمله کشورهای در حال توسعه در حوزه رباتیک و مکاترونیک است، این رویداد نقطه عطفی برای مهندسان و متخصصان از سازمان‌های آکادمیک و صنعتی جهت تکامل یک رویکرد جمعی در راستای دستیابی به نیازهای امروزی و آینده صنعت رباتیک محسوب می‌شود.

از محورهای اصلی این کنفرانس می‌توان به رباتهای پرنده و زیرآبی، رباتهای بیولوژیکی، رباتیک شناختی، رباتهای همکار، رباتهای موازی، رباتهای کابلی، سیستم‌های کنترل، رباتهای انسان‌نما، سیستم‌های هوشمند و رباتیک، پایداری رباتها، سیستم‌های مکاترونیکی، شناسایی و مدلسازی، طراحی حرکت و یادگیری، مکاترونیک نوری، رباتهای احتمالاتی، رباتهای تغیر شکل‌پذیر، رباتیک در توانبخشی، کنترل در رباتیک، ربات‌های خدمات رسان، رباتیک از دور، رباتیک در پزشکی، بینایی و رباتیک، رباتهای سیار، رباتهای میکرو و نانو و زمینه‌های پیشرفته در رباتیک و مکاترونیک هوشمند اشاره کرد.

در این کنفرانس علاوه بر ارائه مقالات علمی، آخرین دستاوردهای حوزه رباتیک و مکاترونیک طی نمایشگاه جانبی ارائه خواهد شد. همچنین نشست‌هایی در جهت استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل شرکت‌های خصوصی جهت توسعه صنعت رباتیک مورد بحث و ارزیابی قرار خواهد گرفت.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی www.icrom-fa.ir مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 7 مهر 1394 ، 14:06)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

دهکده بومگردی دادا

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس