کانال تلگرام ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی وکنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

کنگره ملی زخم و ترمیم بافت برگزار می شود

ایران کنفرانس

کنگره ملی زخم و ترمیم بافت برگزار می شود

رئیس دومین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت گفت: دومین کنگره ملی ملی زخم و ترمیم بافت در آبان ماه برگزار می شود و پژوهشگران می توانند آثار خود را تا دهم مهرماه به دبیرخانه ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر حسین بختو گفت: دومین کنگره ملی ملی زخم و ترمیم بافت از ششم تا هشتن آبان ماه در سالن شهید غرضی بیمارستان میلاد تهران برگزار می شود و دارای ۲۰ امتیاز بازآموزی برای رشته های فوق تخصصی جراحی ترمیمی، پلاستیک و سوختگی، جراحی عروق و متخصصان رشته های پوست، زنان و زایمان و پزشکان عمومی است.

وی با بیان اینکه پژوهشگران و علاقمندان می توانند آثار خود را تا دهم مهر ماه به دبیرخانه این کنگره ارسال کنند، افزود: مقالات ارسالی به این کنگره در محورهای اصلی «زخم و درماتولوژی»، «زخم و انکولوژی»، «مهندسی بافت و بیومتریال زخم»، «زخم و جراحی»، «زخم و لیزر»، «زخم و نورولوژی»، «سلول درمانی»، «زخم و طب داخلی»، «زخم، اقتصاد، اخلاق پزشکی و پزشکی قانونی» و «طب بازساختی و ترمیم بافت» بررسی و ارائه خواهد شد.

رئیس دومین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت گفت: دومین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت توسط مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و مرکز تحقیقات پوست و سلول‌های بنیادی دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری معاونت بهداشت درمان و توانبخشی جمعیت هلال احمر و وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.

وی تاکید داشت: همچنین شاغلان سایر حرفه های علوم پزشکی در مقاطع مختلف نیز با شرکت در این کنگره حداکثر امتیاز بازآموزی را دریافت خواهند کرد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 7 مهر 1394 ، 14:06)

 

همایش بین المللی افق های نوین در علوم شیمی و زیست شناسی

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان