کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

کنفرانس دانشجویی هوافضا برگزار می شود

ایران کنفرانس

کنفرانس دانشجویی هوافضا برگزار می شود

کنفرانس دانشجویی هوافضا با چهار محور در پانزدهم مهرماه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود مانی، دبیر نخستین کنفرانس دانشجویی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این کنفرانس کاملا دانشجویی برگزار می شود و تاکنون ۴۰ مقاله به دبیرخانه کنفرانس ارسال شده است.

وی افزود: مقالات ارائه شده به دبیرخانه کنفرانس درحال داوری هستند که پیش بینی می شود حدود ۳۰ مقاله به عنوان مقالات برگزیده کنفرانس انتخاب شوند.

دبیر نخستین کنفرانس دانشجویی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه در این کنفرانس دانشجویان دانشگاه های مختلف کشور ثبت نام کرده اند، بیان کرد: این کنفرانس به دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه ها اختصاص دارد.

مانی خاطرنشان کرد: این کنفرانس دانشجویی در محورهای آیرودینامیک، جلوبرندگی، سازه و مکانیک پرواز برگزار خواهد شد. در حاشیه این مراسم نمایشگاهی نیز با محوریت موضوع کنفرانس برگزار خواهد شد.

دبیر نخستین کنفرانس دانشجویی هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: ارائه مقالات به صورت شفاهی، سخنرانی اساتید برجسته و انتخاب دانشجوی برتر مقطع کارشناسی از دیگر برنامه های این کنفراس بشمار می رود.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 14 مهر 1394 ، 07:41)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس