کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

برگزاری دومین کنفرانس «لرزه‌شناسی و زلزله استان البرز»

ایران کنفرانس

برگزاری دومین کنفرانس «لرزه‌شناسی و زلزله استان البرز»

دومین کنفرانس «لرزه‌شناسی و زلزله استان البرز»، 22 مهر ماه امسال در دانشگاه خوارزمی برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس علمی ایسنا منطقه البرز، در سال‌های اخیر استان البرز به طور فزاینده‌ای با ساخت و ساز بناهای مهندسی مواجه بوده است. بدون شک استفاده از آخرین دستاوردهای بین‌المللی برای طراحی بهینه سازه‌ها نقش حائز اهمیتی در توسعه علمی این ساخت و سازها خواهد داشت. دانشگاه خوارزمی به عنوان قطب علمی استان البرز در پی توسعه علوم و فناوری‌های نوین در این منطقه است. دانش لرزه شناسی و مهندسی زلزله یکی از اساسی‌ترین پایه‌های طراحی ایمن و اقتصادی سازه‌ها است و در همین راستا دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه خوارزمی برگزاری کنفرانس‌های منطقه‌ای را در دستور کار خود قرار داده است.

بر اساس اعلام دانشگاه خوارزمی، در پی برگزاری موفق اولین کنفرانس لرزه‌شناسی و مهندسی زلزله استان البرز درخواست‌هایی از سوی مراکز علمی و صاحب‌نظران برای برگزاری دومین همایش به گروه مهندسی عمران دانشگاه خوارزمی ارائه شد. بر همین اساس مقرر شد با برگزاری کنفرانس دوم آخرین یافته‌های علمی و کاربردی در دامنه وسیعی از موضوعات مختلف مرتبط با زلزله‌شناسی، مهندسی زلزله، ژئوتکنیک لرزه‌ای و مدیریت خطرپذیری و بحران مورد بحث واقع شده و فضای مناسبی برای بحث و تبادل نظر پژوهشگران، دست‌اندرکاران امور اجرایی و دانشجویان و سایر افراد علاقه‌مند به موضوع زلزله فراهم شود.

دومین کنفرانس لرزه‌شناسی و زلزله استان البرز با محورهای مطالعات لرزه خیزی و تکتونیک، لرزه شناسی، پیش بینی زلزله، پیش آگاهی، آمادگی و مدیریت بحران زلزله، روش‌های تحلیل و طرح لرزه‌ای، آیین‌نامه‌های لرزه‌ای، رو‌ش‌های ارزیابی آسیب‌پذیری، مقاوم سازی و به‌سازی لرزه‌ای سازه‌ها، بازسازی پس از زلزله، اثرات زیست محیطی آسیب‌های ناشی از زلزله، شریان‌های حیاتی و زلزله، اندرکنش خاک و سازه، ژئوتکنیک لرزه‌ای، مطالعات خطرپذیری لرزه‌ای، فناوری‌های نوین در مقاوم سازی و اجرای ساختمان‌های مقاوم در برابر زلزله، پدافند غیر عامل در زلزله برگزار می‌شود.

در این کنفرانس، ضمن ایجاد فضای مناسب برای تبادل نظر آخرین دستاوردهای علمی در موضوع همایش، امکان به اشتراک‌گذاری و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب موفق در حوزه‌های مختلف مرتبط با زلزله بین شرکت‌های منطقه فراهم می‌شود. برگزاری کارگاه‌های تخصصی و سخنرانی کلیدی در رابطه با موضوعات مورد نظر در کنار کنفرانس، از دیگر ویژگی‌های این کنفرانس است تا امکان بهره‌مندی بیشتر شرکت کنندگان از موضوعات تخصصی مورد علاقه آنها فراهم شود.

آخرین بروزرسانی (چهارشنبه ، 22 مهر 1394 ، 05:28)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس