کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

سمینار علوم و فناوری حسگرها در دانشگاه شریف برگزار می شود

ایران کنفرانس

سمینار علوم و فناوری حسگرها در دانشگاه شریف برگزار می شود

سمینار علوم و فناوری حسگرها ۱۴ آبان ماه با حضور اساتید بین المللی از کشورهای ایتالیا و استرالیا در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، همایش علوم و فناوری حسگرها (SSST ۲۰۱۵) به همت پژوهشکده‌ علوم و فناوری نانو ۱۴ آبان سال جاری در دانشکده‌ی فیزیک دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.

این همایش به عنوان مهم‌ترین گردهمایی پژوهشگران در حوزه انواع حسگرها است که محققانی در رشته‌ها‌ی مهندسی برق، مکانیک، مواد و فیزیک را گرد هم می‌آورد تا آخرین پیشرفت‌ها و روند آینده‌ی طراحی، ساخت و کاربردهای حسگرها را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

به منظور ارتقای کیفیت همایش و آشنایی با فعالیت محققان بین‌المللی در این حوزه از دو استاد برجسته از کشورهای ایتالیا و استرالیا حضور دارند.

زیست حسگرها، حسگرهای نوری، شبکه‌های حسگری، حسگرهای گاز و شیمیایی، سامانه‌های حسگری - کنشی، سامانه‌های بویایی مصنوعی، حسگرهای مکانیکی و فیزیکی و مواد دو بعدی برای کاربرهای حسگری از جمله محورهای این سمینار است.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 3 آبان 1394 ، 05:14)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس