کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

کنفرانس شبکه های هوشمند برگزار می شود

ایران کنفرانس

کنفرانس شبکه های هوشمند برگزار می شود

كنفرانس شبكه ‌های هوشمند ۹۴ با همكاری انجمن علمی شبكه هوشمند انرژی ایران، روزهای اول و دوم دی ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، كنفرانس شبکه های هوشمند با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه شبكه‌های هوشمند برنامه‌ریزی شده است. این کنفرانس در صدد است با برگزاری سخنرانی‌ های كلیدی، ارائه مقالات در نشست‌ های علمی ،تخصصی، برگزاری كارگاه‌ ها و میزگردهای آموزشی، پژوهشی و برپایی نمایشگاه ‌های تخصصی، آخرین دستاوردهای این حوزه را به نمایش بگذارد.

كاربرد سیستم‌ های توان و انرژی (تولید، انتقال، توزیع، بازار، بهره ‌برداری و طراحی)، تولیدات پراكنده، ذخیره‌ سازی انرژی و ریزشبكه، شبكه‌ های توزیع فعال و هاب انرژی، سیستم ‌های اتوماسیون و مدیریت انرژی، قابلیت اطمینان، مدیریت توان و تقاضا، پیش ‌بینی و پاسخ‌ گویی بار، اندازه ‌گیری، پایش، كنترل و حفاظت ناحیه گسترده، نقش شبكه‌ های هوشمند در مدیریت خطا (زیربنای حفاظت، پاسخ اضطراری و بازیابی سیستم) از محور های این کنفرانس به شمار می روند.

همچنین حمل و نقل و وسایل نقلیه الكتریكی، قانون‌ گذاری و استانداردهای شبكه‌ های هوشمند، سیستم‌ های مخابراتی و فناوری اطلاعات، حسگرهای هوشمند و زیربنای اندازه‌ گیری پیشرفته و نیز امنیت فیزیكی و سایبری شبكه‌ های هوشمند، از دیگر محورهای کنفرانس شبکه های هوشمند هستند.

كمیته علمی این كنفرانس از كلیه پژوهشگران، صاحب ‌نظران، متخصصین و علاقمندان دعوت می کند تا مقالات خود را كه حاوی آخرین یافته ‌های علمی در زمینه شبكه‌ های هوشمند است را به دبیرخانه كنفرانس ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال مقالات تا ۱۰ آبان ماه جاری تمدید شده است.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 10 آبان 1394 ، 12:51)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس