هفتمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

کنفرانس شبکه های هوشمند برگزار می شود

ایران کنفرانس

کنفرانس شبکه های هوشمند برگزار می شود

كنفرانس شبكه ‌های هوشمند ۹۴ با همكاری انجمن علمی شبكه هوشمند انرژی ایران، روزهای اول و دوم دی ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، كنفرانس شبکه های هوشمند با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و فنی در زمینه شبكه‌های هوشمند برنامه‌ریزی شده است. این کنفرانس در صدد است با برگزاری سخنرانی‌ های كلیدی، ارائه مقالات در نشست‌ های علمی ،تخصصی، برگزاری كارگاه‌ ها و میزگردهای آموزشی، پژوهشی و برپایی نمایشگاه ‌های تخصصی، آخرین دستاوردهای این حوزه را به نمایش بگذارد.

كاربرد سیستم‌ های توان و انرژی (تولید، انتقال، توزیع، بازار، بهره ‌برداری و طراحی)، تولیدات پراكنده، ذخیره‌ سازی انرژی و ریزشبكه، شبكه‌ های توزیع فعال و هاب انرژی، سیستم ‌های اتوماسیون و مدیریت انرژی، قابلیت اطمینان، مدیریت توان و تقاضا، پیش ‌بینی و پاسخ‌ گویی بار، اندازه ‌گیری، پایش، كنترل و حفاظت ناحیه گسترده، نقش شبكه‌ های هوشمند در مدیریت خطا (زیربنای حفاظت، پاسخ اضطراری و بازیابی سیستم) از محور های این کنفرانس به شمار می روند.

همچنین حمل و نقل و وسایل نقلیه الكتریكی، قانون‌ گذاری و استانداردهای شبكه‌ های هوشمند، سیستم‌ های مخابراتی و فناوری اطلاعات، حسگرهای هوشمند و زیربنای اندازه‌ گیری پیشرفته و نیز امنیت فیزیكی و سایبری شبكه‌ های هوشمند، از دیگر محورهای کنفرانس شبکه های هوشمند هستند.

كمیته علمی این كنفرانس از كلیه پژوهشگران، صاحب ‌نظران، متخصصین و علاقمندان دعوت می کند تا مقالات خود را كه حاوی آخرین یافته ‌های علمی در زمینه شبكه‌ های هوشمند است را به دبیرخانه كنفرانس ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال مقالات تا ۱۰ آبان ماه جاری تمدید شده است.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 10 آبان 1394 ، 12:51)

 

چهاردهمین کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

یازدهمین کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

دوازدهمین کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان