ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس نیروگاههای حرارتی برگزار می شود

ایران کنفرانس

ششمین کنفرانس نیروگاههای حرارتی برگزار می شود

ششمين كنفرانس صنعت نيروگاه‌های حرارتی «گازی، سيكل‌تركيبی، بخاری» در روزهای  ۲۹ و ۳۰ دی ماه در دانشگاه علم و صنعت ايران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، در ششمین کنفرانس صنعت نیروگاههای حرارتی موضوعاتی همچون فناوری‌های تولید تجهیزات و احداث نیروگاه، تجهیزات اصلی و كمكی، مدل‌سازی، كنترل، حفاظت و ابزار دقیق، بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات، سوخت و احتراق، مهندسی شیمی و خوردگی، مهندسی مواد مطرح می شوند.

همچنین منابع انرژی پراكنده و انرژی‌های تجدیدپذیر، مدیریت بازار تولید و فروش برق، محیط زیست و كاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، آموزش و توسعه منابع انسانی و سرمایه‌گذاری و تأمین و مدیریت منابع محور مقالات ششمین کنفرانس نیرو گاههای حرارتی به شمار می روند.

هم‌اندیشی در جهت تقویت تولید و حمایت از آن در صنعت نیروگاهی، معرفی دستاوردهای علمی و تكنولوژیكی صنعت ملی نیروگاه‌سازی در محافل علمی و دانشگاهی، هم‌اندیشی علمی و فنی در زمینه ساخت و احداث نیروگاه‌های حرارتی، مبادله تجربیات متخصصان داخلی از صنعت و محققان و صاحب‌نظران دیگر در زمینه نیروگاه‌سازی و انتقال آخرین تجربیات و دستاوردهای بین‌المللی در زمینه ساخت نیروگاه‌های حرارتی به داخل كشور از جمله اهداف  این کنفرانس هستند.

آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیر خانه کنفرانس تا ۱۵ آبان و  اعلام نتایج داوری مقالات ۱۵ آذرماه ۹۴ ارسال نسخه نهایی مقالات ۳۰ آذر ماه ۹۴ خواهد بود.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 10 آبان 1394 ، 12:51)

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان