کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

ششمین کنفرانس نیروگاههای حرارتی برگزار می شود

ایران کنفرانس

ششمین کنفرانس نیروگاههای حرارتی برگزار می شود

ششمين كنفرانس صنعت نيروگاه‌های حرارتی «گازی، سيكل‌تركيبی، بخاری» در روزهای  ۲۹ و ۳۰ دی ماه در دانشگاه علم و صنعت ايران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، در ششمین کنفرانس صنعت نیروگاههای حرارتی موضوعاتی همچون فناوری‌های تولید تجهیزات و احداث نیروگاه، تجهیزات اصلی و كمكی، مدل‌سازی، كنترل، حفاظت و ابزار دقیق، بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات، سوخت و احتراق، مهندسی شیمی و خوردگی، مهندسی مواد مطرح می شوند.

همچنین منابع انرژی پراكنده و انرژی‌های تجدیدپذیر، مدیریت بازار تولید و فروش برق، محیط زیست و كاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، آموزش و توسعه منابع انسانی و سرمایه‌گذاری و تأمین و مدیریت منابع محور مقالات ششمین کنفرانس نیرو گاههای حرارتی به شمار می روند.

هم‌اندیشی در جهت تقویت تولید و حمایت از آن در صنعت نیروگاهی، معرفی دستاوردهای علمی و تكنولوژیكی صنعت ملی نیروگاه‌سازی در محافل علمی و دانشگاهی، هم‌اندیشی علمی و فنی در زمینه ساخت و احداث نیروگاه‌های حرارتی، مبادله تجربیات متخصصان داخلی از صنعت و محققان و صاحب‌نظران دیگر در زمینه نیروگاه‌سازی و انتقال آخرین تجربیات و دستاوردهای بین‌المللی در زمینه ساخت نیروگاه‌های حرارتی به داخل كشور از جمله اهداف  این کنفرانس هستند.

آخرین مهلت ارسال مقالات به دبیر خانه کنفرانس تا ۱۵ آبان و  اعلام نتایج داوری مقالات ۱۵ آذرماه ۹۴ ارسال نسخه نهایی مقالات ۳۰ آذر ماه ۹۴ خواهد بود.

آخرین بروزرسانی (يكشنبه ، 10 آبان 1394 ، 12:51)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس