کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

ششمین کنفرانس بین المللی و هفتمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

سومین کنگره بین المللی مدیریت، اقتصاد، علوم انسانی و توسعه کسب و کار

یزد، میزبان دومین کنفرانس ملی فناوری‌های معدنکاری ایران

ایران کنفرانس

یزد، میزبان دومین کنفرانس ملی فناوری‌های معدنکاری ایران

دومین کنفرانس ملی و نمایشگاه تخصصی فناوری‌های معدنکاری ایران، سی‌ام دی تا دوم بهمن‌ ماه سالجاری به میزبانی استان یزد برگزار می‌شود.

دکتر محمدرضا صمد‌زاده یزدی دبیر اجرایی این همایش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه یزد، در این رابطه گفت: این کنفرانس در راستای ارتباط بیشتر صنعت و دانشگاه و با هدف معرفی فناوری‌های جدید توسعه یافته یا در حال توسعه در بخش معادن، صنایع معدنی و حوزه‌های بین رشته‌ای از سوی دانشگاه یزد برگزار می‌شود.

وی از دیگر اهداف برگزاری این کنفرانس را ارتقای توان معادن کشور در دستیابی به این فناوری‌ها، ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشگران دانشگاهی و صنعتی و مبادله‌ تجربیات در این حوزه، بررسی چالش‌های پیش روی معادن و صنایع معدنی در زمینه‌ فناوری و همچنین پیگیری ایجاد منطقه ویژه فناوری‌های معدنکاری در استان یزد عنوان کرد.

صمد‌زاده در ادامه به معرفی محورهای این کنفرانس پرداخت و تصریح کرد: "محور کاربرد فناوری‌های نوین در معدنکاری" شامل روش‌های نوین اکتشاف منابع زیرزمینی، استخراج معادن و فرآوری مواد معدنی، محور "مکانیک، برق و اتوماسیون ماشین آلات معدنی" شامل موضوعات فرعی مکانیک ماشین آلات معدنی، برق و الکترونیک ماشین آلات معدنی و اتوماسیون ماشین آلات معدنی، محور "روش‌های مدیریت انتقال و توسعه فناوری‌های معدنکاری" و محور "فناوری در روش‌های اندازه‌گیری و محیط زیست مشتمل بر موضوعات فناوری در روش‌های اندازه‌گیری در معادن و روش‌های نوین شناسایی و کاهش خطرات زیست محیطی معدنکاری، از محورهای اصلی کنفرانس هستند.

وی یکی از ویژگی‌های متمایزکننده این کنفرانس با دیگر همایش‌های علمی را ایجاد بخشی برای ارائه مقالات پژوهشگران فعال و شاغل در بخش‌های معدنی و صنایع وابسته عنوان و ابراز امیدواری کرد که از این طریق تجربیات و مشکلات فعالان معدنی نیز در اختیار دانشگاه و شرکت‌های دانش‌بنیانی که توانایی رفع مشکلات معدنی کشور یا ارائه فناوری‌های جدید معدنکاری را دارند، قرار گیرد.

دبیر اجرایی دومین کنفرانس فناوری‌های معدنکاری ایران آخرین مهلت ارسال اصل مقالات به دبیرخانه کنفرانس به آدرس دانشگاه یزد، ساختمان فنی و مهندسی 3، دبیرخانه کنفرانس فناوری‌های معدنکاری ایران را سی‌ام آبانماه جاری ذکر کرد و افزود: براساس برنامه نیز نتایج داوری مقالات نیز تا پایان آذرماه سال‌ جاری مشخص و اعلام خواهد شد.

صمد‌زاده در پایان درباره نمایشگاه تخصصی حاشیه این کنفرانس اظهار کرد: این نمایشگاه در راستای نمایش فناوری‌ها و دستاوردهای نوین معدنکاری شرکت‌های صنعتی و معدنی کشور برگزار خواهد شد.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 12 آبان 1394 ، 08:11)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

1390-1402© : ایران کنفرانس