دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

برگزاری کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران

ایران کنفرانس

برگزاری کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران

به گزارش گروه علمی ایرنا از انجمن چشم پزشکی ایران، دکتر مسعود ناصری پور، دبیر علمی این کنگره در این مورد اظهار کرد: امسال برای دومین بار با همکاری معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کنگره چشم پزشکی به صورت بین المللی برگزار می شود.
وی افزود: در ادامه سیاست افزایش ارتباط با نهادهای بین المللی توسط انجمن چشم پزشکی ایران، امسال نیز سعی شده است که یک کارگاه آموزشی با همکاری و هماهنگی انجمن جهانی چشم پزشکی (ICO) برگزار شود.
ناصری پور تصریح کرد: در روز بیست و سوم آذرماه در برنامه پیش کنگره، پنج گروه فوق تخصصی شامل بیماری های شبکیه، قرنیه و جراحی رفراکتیو، اکولوپلاستیک (جراحی پلاستیک چشم)، گلوکوما (آب سیاه)، استرابیسم (انحراف چشم) و نوروافتالمولوژی، آخرین دستاوردهای مربوط به رشته های فوق تخصصی خود را ارایه می کنند.
دبیر علمی این کنگره یادآور شد: همچنین طی سه روز برپایی کنگره از 24 تا 26 آذر ماه، مباحث عمومی چشم پزشکی در قالب برنامه های متنوعی از قبیل سخنرانی، سمپوزیوم، کارگاه و ارایه مقالات آزاد به چشم پزشکان ارایه می شود.
وی اضافه کرد: همزمان با برپایی این کنگره، جشنواره فیلم و عکس در زمینه بیماری های چشم و نحوه درمان آنها و نیز جراحی های چشم پزشکی و بیماری های نادر برگزار و طی آن به فیلم ها و عکس های برتر جوایزی اعطا خواهد شد.
ناصری پور از برگزاری نمایشگاه جنبی با مشارکت اغلب شرکت های تولیدکننده و واردکننده تجهیزات چشم پزشکی و دارویی خبر داد و افزود: در این نمایشگاه آخرین دستاوردها در حوزه وسایل و تجهیزات چشم پزشکی توسط شرکت های مختلف به چشم پزشکان ارایه می شود.
وی اظهار کرد: امسال در خلال برگزاری این کنگره، نشست ویژه انجمن و انتخابات انجمن چشم پزشکی نیز برپا می شود.
به گفته دبیر بیست و پنجمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران، در مراسم افتتاحیه کنگره چشم پزشکی (24 آذر ماه) 'کارل گولنیک'، مسوول آموزش انجمن جهانی چشم پزشکی در زمینه چالش های جهانی آموزش چشم پزشکی سخنرانی خواهد داشت.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 12 آبان 1394 ، 08:07)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان