کانال تلگرام ایران کنفرانس

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی وکنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

بیست و دومین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی آذرماه برگزار می شود

ایران کنفرانس

بیست و دومین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی آذرماه برگزار می شود

به گزارش ایرنا از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی، بیست و دومین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران با هدف گسترش مرزهای دانش و تبادل نظر علمی و کاربردی در زمینه های مختلف مهندسی زیست پزشکی و در راستای تقویت ارتباط بین محققان، دانشجویان و صنعتگران کشور به همت انجمن مهندسی پزشکی و سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران تدارک یافته است.
دبیر بیست و دومین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی از این رویداد به عنوان یکی از بزرگترین و مطرح ترین گردهمایی های متخصصان مهندسی پزشکی کشور یاد کرد و از اجرای سخنرانی کلیدی و نشست های علمی و تخصصی پیرامون آخرین دستاوردهای محققان ایرانی در زمینه های مختلف دانش و صنعت مهندسی پزشکی در این کنفرانس خبر داد.
دکتر وحیدرضا نفیسی اظهار داشت: همچنین درنظر است که با دعوت از ارگان های حمایت کننده از پژوهشهای کاربردی و تقاضامحور، برگزاری پانل هائی با حضور اساتید برجسته و صنعت گران موفق و فن بازار به جنبه های کاربردی کنفرانس غنای بیشتری بخشیده شود.
وی به ارسال 238 مقاله به دبیرخانه بیست و دومین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران اشاره کرد و گفت: با نظر هیات داوران، تعداد 97 مقاله برای ارائه در کنفرانس پذیرفته شده و 67 مقاله در قالب پوستر ارائه خواهد شد.
نخستین روز از برگزاری بیست و دومین کنفرانس مهندسی زیست پزشکی ایران (4 آذرماه) به برگزاری 15 کارگاه آموزشی اختصاص یافته است.
آشنایی با بانوان موفق در عرصه های علمی و فناوری و انتخاب پایان نامه های دانشجویی و طرح های پژوهشی برتر از دیگر برنامه های این کنفرانس سه روزه خواهد بود.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 26 آبان 1394 ، 18:32)

 

همایش بین المللی افق های نوین در علوم شیمی و زیست شناسی

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان