کانال تلگرام ایران کنفرانس

کنفرانس بوک جستجوگر کنفرانس

ششمین کنگره دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی در تهران آغاز به کار کرد

ایران کنفرانس

ششمین کنگره دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی در تهران آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، رییس ششمین کنگره بین المللی تازه ترین دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی گفت: این رویداد علمی با هدف ارایه تازه های پزشکی در حوزه های مولکولی، سلولی و بالینی و بررسی چالش های موجود با حضور دانشمندان و اندیشمندان این حوزه برگزار می شود.
علیرضا رنجبر، تعداد پنل های آموزشی این کنگره را 14 مورد اعلام کرد و افزود: حدود 70 سخنرانی به مدت چهار روز در این رویداد علمی ارایه می شود.
وی، تعداد مقالات رسیده به دبیرخانه این کنگره را 150 مقاله اعلام کرد و گفت: از این تعداد 50 مقاله برتر انتخاب و در قالب پوستر در اختیار علاقمندان قرار می گیرد.
رنجبر به حضور حدود 30 نفر از دانشمندان برتر ایرانی مقیم خارج از کشور در این کنگره اشاره کرد و گفت: دانشمندان برجسته ایرانی مقیم خارج در این مجموعه گردهم می آیند تا ضمن ارائه آخرین دستاوردهای علمی در این حوزه به بیان تجربیان و اندوخته های خود بپردازند.
رییس ششمین کنگره تازه ترین دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی گفت: صرف اینکه دانشمندان خارجی در این کنگره حضور داشته باشند، اولویت ما نبوده و تمام تلاش ما بهره گیری از توان دانشمندان برجسته ایرانی مقیم خارج از کشور است.
وی تاکید کرد:
وی به برگزاری جشنواره تقدیر از برگزیدگان علمی در روز جمعه (29 آبان ماه) خبر داد و گفت: جایزه ای در هفت عنوان به برگزیدگان علمی اعطا خواهد شد.
رنجبر افزود: دانشمند جوان، مسوولیت اجتماعی پزشک، استاد برجسته، مخترعان و نوآوران در دانش پزشکی از جمله مواردی است که برگزیدگان آن در قالب این جشنواره مورد تقدیر و تجلیل قرار می گیرند.
ششمین کنگره بین المللی تازه ترین دستاوردهای پژوهش در دانش پزشکی از 26 تا 29 آبان ماه به مدت چهار روز در تالار امام بیمارستان امام خمینی تهران برگزار می شود.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 26 آبان 1394 ، 18:31)

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

کانال راهنمای اپلای پلی تکنیک میلان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان