ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش ملی اقتصاد صنعتی ایران

ایران کنفرانس

آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش ملی اقتصاد صنعتی ایران

اولین همایش ملی اقتصاد صنعتی ایران، اسفندماه امسال به همت دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، دکتر حسین پناهی، رییس دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به این همایش را 30 آذر و مهلت ارسال اصل مقالات را 30 دی ماه امسال اعلام و تصریح کرد: آخرین مهلت ثبت نام در این همایش نیز 10 بهمن ماه خواهد بود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در این همایش آخرین مرزهای نظری و کاربردی اقتصاد صنعتی مورد بحث و گفت‌وگو قرار خواهد گرفت، افزود: با توجه به اهمیت مطالعات اقتصادی و کاربردی مرتبط با بنگاه‌های صنعتی، این حوزه از اقتصاد در ایران نیازمند توجه بیشتری است تا بتواند مسیر حرکت یک بنگاه صنعتی به سمت رشد و شکوفایی را تسهیل کند؛ از این رو برگزاری چنین همایش‌هایی در کشور ضروری است.

پناهی با اشاره محورهای این همایش خاطرنشان کرد: ساختار بازار، ادغام، تحقیق و توسعه، تبلیغات، اطلاعات، روش‌های قیمت‌گذاری، کیفیت و ضمانت، کارایی، روابط بین عناصر بازار، سیاست‌های عمومی توسعه رقابت و ضد انحصار، تنظیم مقررات یا مقررات گذاری، نظریه بازی‌ها، اقتصاد صنعتی و مدیریت استراتژیک، جایگاه اقتصاد صنعتی در اقتصاد مقاومتی و اقتصاد صنعتی در دوران پساتحریم از جمله محورهای اصلی این همایش است.

وی تصریح کرد: این همایش پنجم و ششم اسفندماه امسال به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

رییس دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت همایش به نشانی اینترنتی http://www.iotabrizu.ir/fa/ مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 10 آذر 1394 ، 16:15)

 

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان