کنفرانس ملی معماری، شهرسازی، هنر، طراحی صنعتی، ساخت و فناوری حکمت بنیان

آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش ملی اقتصاد صنعتی ایران

ایران کنفرانس

آخرین مهلت ارسال مقاله به همایش ملی اقتصاد صنعتی ایران

اولین همایش ملی اقتصاد صنعتی ایران، اسفندماه امسال به همت دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، دکتر حسین پناهی، رییس دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز آخرین مهلت ارسال چکیده مقالات به این همایش را 30 آذر و مهلت ارسال اصل مقالات را 30 دی ماه امسال اعلام و تصریح کرد: آخرین مهلت ثبت نام در این همایش نیز 10 بهمن ماه خواهد بود.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در این همایش آخرین مرزهای نظری و کاربردی اقتصاد صنعتی مورد بحث و گفت‌وگو قرار خواهد گرفت، افزود: با توجه به اهمیت مطالعات اقتصادی و کاربردی مرتبط با بنگاه‌های صنعتی، این حوزه از اقتصاد در ایران نیازمند توجه بیشتری است تا بتواند مسیر حرکت یک بنگاه صنعتی به سمت رشد و شکوفایی را تسهیل کند؛ از این رو برگزاری چنین همایش‌هایی در کشور ضروری است.

پناهی با اشاره محورهای این همایش خاطرنشان کرد: ساختار بازار، ادغام، تحقیق و توسعه، تبلیغات، اطلاعات، روش‌های قیمت‌گذاری، کیفیت و ضمانت، کارایی، روابط بین عناصر بازار، سیاست‌های عمومی توسعه رقابت و ضد انحصار، تنظیم مقررات یا مقررات گذاری، نظریه بازی‌ها، اقتصاد صنعتی و مدیریت استراتژیک، جایگاه اقتصاد صنعتی در اقتصاد مقاومتی و اقتصاد صنعتی در دوران پساتحریم از جمله محورهای اصلی این همایش است.

وی تصریح کرد: این همایش پنجم و ششم اسفندماه امسال به میزبانی دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

رییس دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت همایش به نشانی اینترنتی http://www.iotabrizu.ir/fa/ مراجعه کنند.

آخرین بروزرسانی (سه شنبه ، 10 آذر 1394 ، 16:15)

 

ایران کنفرانس

کانال تلگرام ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
بورس های تحصیلی و کارآموزی
همايشهاي خارجي
مقالات و مطالب علمی و آموزشی

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

 

logo-samandehi

1390-1403© : ایران کنفرانس