کانال تلگرام ایران کنفرانس

کنفرانس بوک ، جستجوگر پیشرفته کنفرانس

همایش «توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی» برگزار شد

ایران کنفرانس

همایش «توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی» برگزار شد

همایش یک روزه «توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی؛ وضعیت و افق پیش رو» با حضور مدیران وزارت علوم و مدیران گروه‌های آموزشی علوم قرآنی و صاحبنظران حوزه و دانشگاه در وزارت علوم آغاز شد.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، دکتر ابوالفضل خوش‌منش، رییس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور در این همایش هدف از برگزاری این همایش را هم‌اندیشی مدیران گروه‌های آموزشی علوم قرآنی در راستای گامی جلو برای توسعه قرآن در آموزش عالی ذکر کرد.

وی تاکید کرد: حمایت از فعالیت‌های قرآنی اقدامی است که هم اکنون نیز در حال اجراست و از پایان‌نامه‌ها و طرح پژوهش‌های قرآنی که به نظام سازی توسعه قرآنی کمک کند، از مبلغ 35 تا 200 میلیون ریال پرداخت می‌شود؛ لذا هدف از تشکیل این همایش، هم‌اندیشی برای برنامه‌ریزی کلان است.

دکتر خوش‌منش ضمن اعلام خرسندی از حمایت‌های وزیر علوم و مدیران ارشد این وزارتخانه از برنامه‌های مرکز هماهنگی و توسعه آموزش و پژوهش قرآنی کشور گفت: با تکیه بر این حمایت‌های مادی و معنوی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، انتظار داریم با ایجاد وحدت نظر و عزم عمومی بین سرگروه‌های رشته‌های قرآنی و صاحب‌نظران مطالعات میان رشته‌ای قرآنی برای نقش‌آفرینی در نظام توسعه فرهنگ قرآنی اقدامات جدی انجام دهیم.

بر اساس این گزارش، در ادامه این همایش، گزارش کارگروه‌های آموزش و پژوهش در خصوص وضعیت، برنامه‌ها و افق پیش روی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی ارائه شد.

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه ، 24 دی 1394 ، 16:48)

 

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش در علوم و مهندسی وکنگره بین المللی عمران، معماری و شهرسازی آسیا

عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

دانلود اپلیکیشن ایران کنفرانس

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.عضویت در خبرنامه ایران کنفرانس

خبرنامه دکتری

پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

راهنمای جامع مقاله نویسی در ایران کنفرانس

صفحه اینستاگرام ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان