دومین کنفرانس بین المللی معماری، عمران،شهرسازی،محیط زیست و افق های هنر اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب

ششمین کنگره بین المللی توسعه کشاورزی، منابع طبیعی، محیط زیست و گردشگری ایران

ششمین کنفرانس ملی عمران، معماری، هنر و طراحی شهری

همایش «توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی» برگزار شد

ایران کنفرانس

همایش «توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی» برگزار شد

همایش یک روزه «توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی؛ وضعیت و افق پیش رو» با حضور مدیران وزارت علوم و مدیران گروه‌های آموزشی علوم قرآنی و صاحبنظران حوزه و دانشگاه در وزارت علوم آغاز شد.

به گزارش سرویس پژوهشی ایسنا، دکتر ابوالفضل خوش‌منش، رییس مرکز هماهنگی و توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور در این همایش هدف از برگزاری این همایش را هم‌اندیشی مدیران گروه‌های آموزشی علوم قرآنی در راستای گامی جلو برای توسعه قرآن در آموزش عالی ذکر کرد.

وی تاکید کرد: حمایت از فعالیت‌های قرآنی اقدامی است که هم اکنون نیز در حال اجراست و از پایان‌نامه‌ها و طرح پژوهش‌های قرآنی که به نظام سازی توسعه قرآنی کمک کند، از مبلغ 35 تا 200 میلیون ریال پرداخت می‌شود؛ لذا هدف از تشکیل این همایش، هم‌اندیشی برای برنامه‌ریزی کلان است.

دکتر خوش‌منش ضمن اعلام خرسندی از حمایت‌های وزیر علوم و مدیران ارشد این وزارتخانه از برنامه‌های مرکز هماهنگی و توسعه آموزش و پژوهش قرآنی کشور گفت: با تکیه بر این حمایت‌های مادی و معنوی، سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، انتظار داریم با ایجاد وحدت نظر و عزم عمومی بین سرگروه‌های رشته‌های قرآنی و صاحب‌نظران مطالعات میان رشته‌ای قرآنی برای نقش‌آفرینی در نظام توسعه فرهنگ قرآنی اقدامات جدی انجام دهیم.

بر اساس این گزارش، در ادامه این همایش، گزارش کارگروه‌های آموزش و پژوهش در خصوص وضعیت، برنامه‌ها و افق پیش روی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی ارائه شد.

آخرین بروزرسانی (پنجشنبه ، 24 دی 1394 ، 16:48)

 

کنفرانس بين المللي مديريت ، اقتصاد و توسعه

 کنفرانس بین المللی زبان،ادبیات، فرهنگ و تاریخ

کنفرانس بین المللی حقوق و علوم قضایی

اخبار دانشگاهی ( هیات علمی ، دکتری ، کارشناسی ارشد )
اخبار کنفرانس ،کارگاه ،جشنواره
همايشهاي خارجي جديد
مقالات و مطالب علمی و آموزشی
اخبار علمی و فناوری

سامانه مدیریت کنفرانس سامان

ورود جهت ثبت همايش
ایجاد حساب کاربری فقط جهت ثبت همايش می باشد. ثبت همایش های دانشگاهی رایگان و سایر همایش های دولتی و خصوصی شامل تعرفه خواهد بود. قبل از ثبت نام " قوانین " ثبت همایش را حتما ملاحظه فرمایید.پایگاه همایش های خارجی  ایران کنفرانس conferencesalerts.com

راهنمای مقاله نویسی

دانلود سرقصل های رشته های دکتری در سایت ایران کنفرانس

دانلود سرقصل های رشته های کارشناسی ارشد در سایت ایران کنفرانس

ایران کنفرانس:سایت برگزیده چهارمین جشنواره وب ایران

طراحي سايت : ایران پژوهان